Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular » 0850 İle Başlayan Hatlar Ücretli Mi?

0850 İle Başlayan Hatlar Ücretli Mi?

0850'li telefon numaraları günümüzde firmaların 444'lü telefon numaralarının ardından geçtikleri yeni telefon numaralarıdır. Bu telefon numaralarının özelliği firmalara göre 444'lü hatlara göre daha ucuz ve ekonomik olmasıdır. Arayan için de ekonomiktir. Normal tarife olarak değerlendirilir.

Non-Geograpichal olarak değerlendirilen yani coğrafya dışı olan bu numaraları ararsanız örneğin Avea'dan 10 dakikası 50 kuruşa konuşursunuz. Ev telefonunuzdan 19'dan sonra ararsanız bedava konuşursunuz.

Türk Telekom'un 444'lü hatlara uyguladığı amansız tarife modeli sonrası firmalar 0850'li hatlara gitme gereğini hissettiler. Bu hem firmalar için büyük bir külfetten kurtulma, hem de kullanıcılar için daha az telefon faturası demektir.

444'lü hatları arayan cep telefonu kullanıcılarını Türk Telekom tarife dışı olarak nitelendiriyordu. Bu sebepten ötürü her yöne bedavası olan aboneler dahi ekstra telefon faturası ödemek zorunda kalıyorlardı. 0850'li hatlar bu sıkıntıyı abonelere yaşatmıyor.

0850'Lİ HAT ALMA KONUSUNDA DANIŞMANLIK İÇİN LÜTFEN FORMU DOLDURARAK BİLGİ İSTEYİNİZ.Adı Soyadı:
E-Mail:
Konu:
Mesajınız:
 


Kategori: Mobil İletişim | Etiketler: 0850li hatlar, 0850, 0850 telefon numarası, 0850 telefon numarası ücretli mi, 0850 telefon numarası nasıl alınır, 0850 telefon numaraları bedava mı, 0850 ücret, 0850 ücretlendirme

Sorulara geri dön
KategorilerDestek

Bize Ulaşın

İnfografik

Haberler

Dalgakıran Kompresör Yeni SEO Danışmanı Era Sistem Oldu

Dalgakıran Kompresör Yeni SEO Danışmanı Era Sistem Oldu
Türkiye'nin en önemli kompresör üreticilerinden Dalgakıran Kompresör Makina San. ve… >>

 
Haber Egeli

Haber Egeli'nin SEO ve Sosyal Medya Danışmanlığı
Ege'nin yerel haber portallarından Haber Egeli sitesi için Era Sistem… >>

 

Bütün Haberler