Akıllı Kart Sistemleri

Akıllı Kartlarda ISO Standardında, yüksek üretim kapasitesi, üretim hızı ve üretim kalitesi doğrultusunda termal baskılı; manyetik bantlı, barkodlu ve temassız kart ürünlerini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuştur. Teknolojik alanda yaşanan gelişme ve yeniliklerin Plastik Kart sektörüne adapte edilmesi ile sektör hızla gelişirken Plastik Kart Teknolojisi ile Akıllı Kartlarda ürün çeşitliliği arttı. Akıllı kart sistemleri kart fiyatlarımız 2$'dan başlayan fiyatlarla. Akıllı kartlarla ilgilifiyat bilgisi almak için 0553 337 48 11 numaralı telefonu arayın ya da aşağıdaki formu doldurunuz.

4 FARKLI AKILLI KART ÜRÜNÜMÜZ MEVCUTTUR


Barkodlu Kartlar

Barkodlu Kartlar

En basit şekilde barkod, bir seri karakteri kodlamakta kullanılan siyah çubuklar ve beyaz boşluklar dizisidir. Sembollerin kolay ve ucuz üretilmesi, hata oranının diğer teknolojilere göre çok düşük olması, barkod teknolojisini yaygın olarak kullanılmasını sağlamaktadır. Geçiş kontrol sistemlerinde ve personel kontrol sistemlerinde de kullanılmaktadır. İsteğinize göre fotoğraflı, logolu ve barkodlu kartlar hazırlanmaktadır.

Barkodlu Kart Özellikleri

- Kart Ölçüleri : 86 x 54 x 0.8 mm, Kart yüzeyi renkli baskıya müsaittir.
- Barkodlu kartlar diğer kartlı sistemlerden çok daha ekonomiktir..
- Kartın okuyucuya fiziksel teması gerekmemektedir.
- Sürtünme ve deformasyon söz konusu olmaz.
- Personel geçişleri daha seri ve sorunsuz olmaktadır.
- Sıklıkla müşteri sadakat programlarında kullanılmaktadır.
- Kartı cüzdandan, çantadan, cepten okutulması mümkün değildir.

 

Manyetik Bantlı Kartlar

Manyatik Bantlı Kartlar

Manyetik bant teknolojisinde dijital data manyetik bir şerit üzerine şifrelenmektedir. Manyetik bantlı kartlardaki manyetik şerit, dataların kaza ile silinme veya zarar görme ihtimallerini azaltarak güvenirliği arttırır.

Manyetik şeritlerin en iyi bilinenleri otomatik para çekme makinalarında (ATM) ve satış noktası (POS) terminallerinde kullanılan kredi ve bankamatik kartlarıdır. Manyetik şeritler ayrıca emniyet altındaki binaların, otel odalarının ve diğer tesislerin giriş kontrolü için de kullanılmaktadır. Diğer kullanımları ise , personel tanımlaması, eğlence park ve oyunları, üretim kontrolü, transit bilet alma ve satma makinalarıdır.

Manyetik Bantlı Kartların Özellikleri

- Manyetik Kart Teknik Özellikleri: (HiCo/Loco) Kodlama yapılabilir.
- Kart Ölçüleri : 86 x 54 x 0.8 mm, Kart yüzeyi renkli baskıya müsaittir.
- Yüksek güvenlikli kartlar olduklarından banka sistemlerinde sıkça tercih edilirler.

 

Proximity Kartlar

Proximty Kartlar

Güvenli geçiş ve ödeme sistemlerinde kullanılan, 125 Khz frekansa sahip temas olmaksızın kullanılabilen kartlardır. ISO stadartlarına sahip proximity kartlar, kredi kartı ebatlarında olup, her iki yüzeye de termal baskı yapılabilmektedir. Proxy kart olarak da bilinen proximity kartları 0-10 cm mesafe aralığında etkili olabildiği için cüzdandan dahi okutulabilir. Kart fiyatlarının yüksek olamaması ve uzun ömrüyle personel sayısı yüksek işletmelerde kullanımını cazip hale getirmektedir. Temassız kartlar kategorisinde yer alır.

Proximity Kartların Özellikleri

- Kart Ölçüleri : 86 x 54 x 0.8 mm, Kart yüzeyi renkli baskıya müsaittir.
- Proximity kartlar diğer kartlı sistemlerden daha avantajlıdır.
- Kartın kopyalanması neredeyse imkansızdır.
- Kartın okuyucuya fiziksel teması gerekmemektedir.
- Sürtünme ve deformasyon söz konusu olmaz.
- Personel geçişleri daha seri ve sorunsuz olmaktadır.
- Kartı cüzdandan, çantadan, cepten okutulması mümkün olmaktadır.
- Proximity Kart Teknik Özellikleri: 125Khz, Manchester formatlı

 

Mifare Kartlar

Mifare Kartlar

Mifare Sisteminde, içinde bir mikrochip ve mini bir yazılım yüklenmiş akıllı kartlar kullanılır. Mifare kart; pratiktir, Mikroişlemci kart içine gömülü olarak yerleştiğinden sudan ve dış ortamlardan etkilenmez. Bilgiler sistem haricinde kötü amaçlı kişilerce kopyalanamaz. Bilgilerde bozulma ve kayıp olmaz. Mıknatıs ve manyetik ortamlardan etkilenmez, Pasif kart özelliğine sahip olduğundan herhangi bir manyetik dalga üretmez ve yaymaz.
Okuma uzaklığı okuyucuya bağlı olmakla beraber 10 cm ile 20 cm arasında değişir. Temassız akıllı kartlar, kartı okuyucuya yerleştirmeden hızlı ve rahat şekilde uygulamalarda kullanıcıya fayda sağlar. Öğrenci kimlik bilgileri ve işlemleri, elektronik pasaport, otopark sistemleri ve otomatik ödemeli uygulamalarda Mifare kartlar kullanılmaktadır.

Mifare Kartların Özellikleri

- Mifare kartlar diğer kartlı sistemlerden daha avantajlıdır.
- Kartın kopyalanması neredeyse imkansızdır.
- Kartın okuyucuya fiziksel teması gerekmemektedir.
- Sürtünme ve deformasyon söz konusu olmaz.
- Personel geçişleri daha seri ve sorunsuz olmaktadır.
- Kartı cüzdandan, çantadan, cepten okutulması mümkün olmaktadır.
- Mifare Kart Teknik Özellikleri: 13,56Mhz, Bilgi Yazılabilir(1K,2K,4K),
- Kart Ölçüleri : 86 x 54 x 0.8 mm, Kart yüzeyi renkli baskıya müsaittir.

Akıllı kart sistemleri kart fiyatlarımız 2$'dan başlayan fiyatlarla. Akıllı kartlarla ilgilifiyat bilgisi almak için 0553 337 48 11 numaralı telefonu arayın ya da aşağıdaki formu doldurunuz.

Manyetik kart,manyetik bantlı kart, manyetik otel kartı, manyetik kapı kartı, manyetik kart yazıcı, manyetik çipli kart, manyetik otel kapı kartı, manyetik oda kartı, manyetikli kart, otel anahtar kart, otel oda kartı, oda anahtar kartı, energy saver card, enerji kartı, otel plastik kartı, havlu kartı, vip kart, manyetik kart yazıcıları, manyetik bantlı kart sistemleri, otel kapı kartı sistemleri, plastik kart, personel kartı, ogrenci kartı, smart kart, cipli otel kartı, cipli kapı kartı manyetik bantlı kart, manyetik bantlı otel kapı kartları, oda kartları, havlu kartı, manyetik bantlı giriş kartı, manyetik giriş kartı, manyetk turnike kartı,Aquapark Harcama Kartları, Müşteri Sadakat Kartları, Harcama Kartları, İndirim Kartları, Mağaza Kartları, Barkodlu Kart, Barkodlu Öğrenci Kartı, Barkodlu Personel Kartı, Barkodlu Öğrenci Kartı, Barkodlu Harcama Kartı, Barkodlu Puan Kartı, Mağaza İndirim Kartı, Barkodlu Üye Kartı, Barkod Okuyucular, Barkodlu Kart Okuyucuları, Barkod Cihazları, www.barkodlukart.com , Çipli Kartlar, Çipli Otel Kartları, Çipli Harcama Kartları, Chip Kart, Smart Kart, Akıllı Kartlar, Akıllı Otel Kartları, Kapı Giriş Kartları, Chip Card, Personel Kartı, Öğrenci Kartı, Yolcu Kartı, İndirim Kartı, Hotel, Club Restaurant, Cafe Bar Kartı, Üye Takip Kartı, Sigorta Kartı, Fatura Kartı, Müşteri Sadakat Kartı, Kredi Kartı, Yaka Kartı, Tanıtım Kartı, Akıllı Kartlar, Proximity, Mifare Temassız Kartlar, HID Kart hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Kafanıza Takılanı Hemen Sorun