Era Sistem Haberleri

Hatay Barosu Avukatlar için Bilişim Güvenliği Eğitimi Tamamlandı

Hatay Barosu tarafından 21.10.2017 de düzenlenen "Avukatlar için Bilişim Güvenliği" eğitimi kurucumuz Bilgisayar Yüksek Mühendisi Çağrı Polat tarafından tamamlandı. Eğitimde genel konulara değinildikten sonra özellikle Hukuk camiasına yönelik güvenlik zafiyetleri üzerinde duruldu. Başta katılımcılar, Hatay barosu ve Atalay Aksay beye çok…

Devamı

İZTO Yöneticiler için Bilgi Güvenliği Eğitimi

İzmir Ticaret Odası tarafından düzenlenecek 20 Kasım 2017 de saat 13:00 - 18:00 arasında düzenlenecek olan "Yöneticiler için Bilgi Güvenliği Eğitimi" eğitmeni olarak Era Sistem kurucusu Çağrı Polat yer alacaktır. 5 saatlik eğitimin detaylı içeriği için: http://www.izto.org.tr/tr/kasim-yoneticiler-icin-bilgi-guvenligi-egitimi İlgili arkadaşları bekleriz..

Devamı

İZTO Kişisel Bilgi Güvenliği Eğitimi

İzmir Ticaret Odası tarafından düzenlenecek 28 Kasım 2017 de saat 09:30 - 17:30 arasında düzenlenecek olan "Kişisel Bilgi Güvenliği Eğitimi" eğitmeni olarak Era Sistem kurucusu Çağrı Polat yer alacak. 7 saatlik eğitimin detaylı içeriği için: http://www.izto.org.tr/tr/kasim-kisisel-bilgi-guvenligi-egitimi İlgili arkadaşları beklerim..

Devamı

ISO 27001 Başdenetçi Eğitimi (İzmir)

İzmir'de IFC Global belgelendirme ve eğitim firmasının 4-5-10-11 ve 12 kasım 2017 açtığı ISO27001 başdenetçi eğitiminde Kurucumuz Çağrı Polat eğitmen olarak yer alacaktır.   İzmir ve çevresinde olan tüm ilgili arkadaşları bekliyorum.

Devamı

Hatay Barosu Avukatlar için Bilişim Güvenliği Semineri

21 Ekim 2017 cumartesi günü Hatay Barosunda avukatlara "Avukatlar için Bilgi Güvenliği" konusunda Era Sistem Firması kurucusu Çağrı Polat eğitim verecektir.   Eğitimde Hukuk camiası için güncel güvenlik sorunlarına değinerek Hukuk tarafından siber güvenliğe bakılacaktır.

Devamı

Uluslararası Katılımlı 10. Tıp Bilişimi Kongresi

12-14 Ekim arasında Antalya'da düzenlenen Uluslararası Katılımlı 10. Tıp Bilişimi Kongresinde 14 Ekim saat 15:00 de ki "Sağlıkta Siber Güvenlik ve Veri Güvenliği" oturumunda konuşmayı Kurucumuz Çağrı Polat yaptı.   Davetleri için Tıp Bilişimi Derneğine teşekkür ediyoruz.

Devamı

İzmir Barosu Kripto Paralar Paneli Tamamlandi

6 Ekim 2017 günü saat 13:30 da İzmir Barosunda Genç Avukatlarla Mesleki Konuşmalar etkinliğinde Kripto Paralar güvenliği ve Teknik Detaylar ile alakalı Era Sistem kurucusu Çağrı Polat konuştu.   Panelde işlenen konular: - Dijital Para Nedir? Türleri Nelerdir? - Dijital…

Devamı

DEU BİMER Siber Güvenlik Semineri Tamamlandı

3 Ekim 2017 saat 15:30 da Dokuz Eylül Üniversitesi Bölgesel Kalkınma ve İşletme Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkezi (BİMER) de Siber Güvenlik üzerine Era Sistem kurucusu Çağrı Polat konuştu. Başta misafirperverliği için Prof.Dr. Hilmi Yüksel ve DEU Bimer hocalarına çok…

Devamı

İzmir Barosu Kripto Paralar Semineri

6 Ekim 2017 günü saat 13:30 da İzmir Barosunda Genç Avukatlarla Mesleki Konuşmalar etkinliğinde Kripto Paralar güvenliği ve Teknik Detaylar ile alakalı kurucumuz Siber Güvenlik Uzmanı Bilgisayar Yüksek Mühendisi Çağrı Polat konuşacak. Ayrıca Sn. Atalay Aksay'da Hukuki tarafı ile alakalı konuşacak.…

Devamı

DEU BİMER Siber Güvenlik Semineri

3 Ekim 2017 saat 15:30 da Dokuz Eylül Üniversitesi Bölgesel Kalkınma ve İşletme Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkezi (BİMER) de Siber Güvenlik üzerine danışmanımız Çağrı Polat seminer verecektir.

Devamı