Kullanım Şartları

Era Sistem internet sitesi Era Sistem Bilişim ve Yazılım Hizmetleri şirketinin resmi web sayfasıdır.

erasistem.net web sayfasında kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret veya sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. 

Era Sistem internet sitesinde Google tarafından sunulan Analytics ziyaretçi takip sistemi kullanılmaktadır. Kullanıcı tarayıcı bilgileri, ip, sağlayıcı bilgileri gibi veriler Google güvencesiyle saklanmaktadır.

Era Sistem, bu hükümleri dilediği zaman Web Sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Era Sistem'in yaptığı değişiklik hükümleri web sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülük kazanır. 

Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen info@erasistem.net adresine elektronik posta yoluyla gönderiniz. 

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde sözkonusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir. 

Kafanıza Takılanı Hemen Sorun