Microsoft Çözümleri

Altyapınıza uygun Microsoft teknoloji çözümlerini 4 basamak halinde size özel sunuyoruz.Bu basamaklar sırası ile;

1- ANALİZ

Firmamızdan uzman arkadaşlar varolan sisteminizi inceleyip analiz ederek size en uygun çözümü en güvenli ve sağlam şekilde kurmak için size sisteminizle ilgili analiz raporu geri dönüyorlar.Bu kısım tamamen ücretsizdir.Sizden gelecek tercihe binayen altyapınızı kurumsal, güvenli ve en iyi seviyeye çıkarıyoruz.

2- TASARIM VE UYGULAMA

Bu kısım sizden olumlu dönüş aldıktan sonra başlayıp uzmanlarımız tarafından altyapınızın tasarımı gerçekleştiriyor.Bu kısım tamamen size özel olup en karlı bir biçimde olabilecek en sağlam, verimli ve hızlı bir altyapıya kavuşmanız için yapılmaktadır.Gerekli tasarımın yapılması ardından gerekli donanım ve yazılım ürünleri ile uzman kadromuz tarafından firmanıza kurulum gerçekleştiriliyor.Sisteminiz size çalışır halde teslim ediliyor.

3- TEST VE GERİ DÖNÜŞ

Tasarlanan sistem size çalışır halde teslim edildikten sonra sizi sisteminizle yanlız bırakmıyoruz.Yapılacak test ve analizler ile istenen amaca ne kadar ulaşıldığı ve tasarlanan sistemin real yansımasının ne kadar başarıya ulaştığının testi yapılarak kapsamlı sonuç raporu önünüze sunuluyor.Siz de bu sonuçlar çerçevesinde bizimle iş yapmakta ne kadar haklı olduğunuzu görmüş oluyorsunuz.

4- BAKIM VE DESTEK

Bizim kurduğumuz sistemlerin sizin yapacağımız anlaşma gereği destek ve bakımı profosyonel ekibimiz tarafından yapılacaktır.Sorun çıkması kmuhtemel durumlardan önce koruyucu bakım ve diğer durumlarda ise acil bakımlarla siz değerli müşterilerimizin sadece satarken değil iş süreci içerisinde de yanlarında olmayı taahhüt ediyoruz.


Aşağıda bahsi geçen Microsoft ürünlerinin hepsinde analiz,tasarım, uygulama ve bakım hizmetlerimiz mevcuttur.


Sunduğumuz Microsoft Hizmetleri:

- Windows Server İşletim sistemleri (Server 2000,2003,2008)
- Windows Client İşletim sistemleri (Windows 98,Windows XP,Windows Vista,Windows 7)
- Portal sistemleri (Sharepoint 3.0,2010)
- E-mail Server (Exchange Server 2010)
- Database Server (SQL Server 2005,2008) 
- Windows Server Rolleri (ADDS,DHCP,DNS,Terminal Services,IIS,WSUS,WDS,WSB,File Services,RMS,Hyper-V)
- Windows System Center Ailesi (Configuration Manager,Operations Manager,Data Protection Manager,Virtual Machine Manager)
- Windows Sanallaştırma Çözümleri (Hyper-V,Virtual Server,Virtual PC)
- Microsoft Güvenlik Ürünleri (ISA Server 2004/2006,ForeFront Security For Exchange)

Kafanıza Takılanı Hemen Sorun