SEO Hizmeti

 

SEO nedir?

Search Engine Optimization kelimelerinin kısaltması olan SEO Türkçe olarak, arama motoru düzenlemesi anlamına gelir. Genel olarak sitelerin arama motorlarında uygun kelimeler aratıldığından üst sıralarda olmasını hedefler. İstatistiklere göre Google, Bing ve Yahoo arama motorlarında aratılan bir kelimeye tıklanma oranı, ilk sayfa çıkan sonuçlar için %70 olup, ilk sayfada tıklanan sonuçların da %60'ı ilk üç sıradaki sonuçlardır. Dolayısıyla iyi optimize edilmiş bir web sayfası hiçbir reklam bütçesi ödemeden, kısa süre içerisinde önemli bir trafiğe sahip olması SEO'nun önemini arttırmaktadır.

 

Size özel SEO çözümü sunuyoruz

Sizin için sunacağımız SEO hizmetini şu üç süreçte sunacağız.
1- ANALİZ
Varolan sisteminizi analiz ettikten sonra, gereksinimleri ve elde gerçek sonuçları birleştirerek, sisteminize özel reçeteyi belirliyoruz.
2- UYGULAMA
Belirlenen eksikleri sisteminizi düzenlerek uyguluyor, sitenizi arama motorlarına tanıtıyor, sitenizdeki dinamik SEO yapısını kuruyoruz. Bütün bu uygulama yapılırken analiz aşaması devam etmektedir.
3- TEST
Analiz ve uygulama süreçleri sonunda test süreci, gereksinimlerin ne kadar sağlandığını, hedeflenen başarı ölçütüne ne kadar uyulduğu test edilir. Uzun yıllar boyunca sisteminizi arama motorlarına uygun paralellikte tutacak sistem stabilliği sağlanana kadar, analiz, uygulama ve test süreci devam edecektir.

 

Neden Era Sistem'i tercih etmelisiniz?

- Varolan sisteminizi arama motorlarına uygun şekilde düzenleyip, SEO performansını iki haftada haftada %50 arttırıyoruz.
- En geç dört haftalık süreçte SEO çalışmalarının meyvesi gözle görülür şekilde artıp, yıllanmış sitelerin dahi üzerine çıkma avantajı sağlıyoruz.
- Diğer SEO hizmeti sağlayan firmaların çözümlerinin yanı sıra onlarda olmayan hedefe yönelik, yüksek seviye link değişimini(*) size sağlayarak sonuca direk etkiyoruz.
- Siteniz için SEO uygulaması yapmamızın ardından size gelişimi raporlayarak sunuyoruz. Belirlenen hedefler doğrultusunda başarıların yüzdesini net bir şekilde öğrenebiliyorsunuz.
- SEO çalışmamızda başlangıçta belirlediğimiz hedefe ulaşamamamız durumunda ücret iade garantisi veriyoruz. Bu yüzden SEO'da bu kadar iddialıyız.
- Tulumba etkisini(**) sağlayacak şekilde gereken sitelerde ilk reklamınızı biz yayınlıyoruz.

* Yüksek Seviye Link Değişimi nedir?

Sitenizin linkinin internet üzerinde karizması yüksek sitelerle(PageRank) şekilde link değişimi yapılmasıdır. Bu sürece en fazla etkeyen müdehalelerden birisidir ki Era Sistem SEO hizmetinde size bu imkanı sunar.

** SEO'da Tulumba etkisi nedir?

Sitenizle ilgili ilk SEO çalışmaları yapıldıktan sonra test döneminde sitenize ilk ziyaretçi akışını sağlayacak pazarlama enstrümanlarının kullanımıdır. İlk ziyaretçi akışı sağlandıktan sonra SEO çevirimi başlayacak ve başka etkilere gerek duyulmayacaktır. Bu sistem tulumbalara ilk su vererek su akışının sağlanması sistemine benzediği için ismi "tulumba etkisi"dir.

***KDV dahil değildir


SEO Referanslarımız

Firma ismi URL Anahtar kelime Sayfa Sıra
İlarya Gıda ilaryagida.com ilarya 1 1
Beyboran Catering beyboran.com.tr beyboran 1 1
Era Sistem erasistem.net facebook sss 1 9
Era Sistem erasistem.net usb yasaklama 1 5
Meiller Doğuş Damper meillerdogus.com meiller 1 3
Kar-Demir Haddecilik kar-demir.com.tr haddecilik 1 3
Kafanıza Takılanı Hemen Sorun