Android Uygulama Tanıtımı:AirDroid

 

Android işletim sistemli cep telefonunuzu herhangi bir ağa dahil bilgisayardan yönetmek istiyorsanız mükemmel bir uygulama tanıtacağım size.Olumlu ve olumsuz özellikleri aşağıdadır.

Olumlu Özellikleri:
1- Yapısı çok kolay.Programı çalıştırıp start tuşuna basıp verdiği IP ve şifreyi girerek ağa dahil her yerden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
2- Tatmin edecek derecede hızlı.Özellikle dosya transferi ve contact kısmında başarılı.
3- Bu yazılımı kullanmaya başladıktan sonra kablo ile data alıp verme olayını bitireceksiniz.
4- SD karta komple erişiminiz oluyor.İstediğinizi yapabiliyorsunuz.
5- Uygulama kaldırıp, dışarı aktarabiliyorsunuz.
6- Muzik,clipboard ve melodilere erişiminizi mümkün kılıyor.
7- Görev yöneticisi olarak kullanılabiliyor.
8- Şifre olarak ön tanımlı bir şifreyi menü kısmından girerek kullanabiliyorsunuz. 

Olumsuz Özellikleri:
1- Rastlanmadı..

Uygulama Notu: 9/10

İndirme Adresi:Android Market"Android Uygulama Tanıtımı:AirDroid" Hakkında Kafanıza Takılanı Hemen Sorun

Çağrı Polat

Şu anda DEU Bilgisayar Mühendisliğinde Doktora yapmaktadır. " Kalıcı Gelişmiş Saldırılar ve Siber Güvenlik" üzerinde çalışmaktadır.


Bilgisayar Yüksek Mühendisidir. Ayrıca, Elektrik-Elektronik mühendisi ve İşletme bölümlerini bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu "kurumsal ağlarda sızma testleri ve önlemleri" idi.Akademik olarak da bilgi güvenliği üzerine çalışmaktadır.Kariyerinin ilk yıllarında bilgi işlem sorumluluğu, sistem destek uzmanlığı yaptıktan sonra, IT manager, IT koordinator ve son 3 yılda da kurumsal firmalara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmaktadır Yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibidir.


9 uluslararası sınavda alınmış Microsoft sistem mühendisliği güvenlik sertifikasıyla birlikte, EC Council' den eğitim alarak CEH v9 sertifikasını almıştır. MCSE, CEH ve bilgi güvenliği başlıklarında bireysel ve kurumsal eğitimler ve seminerler vermektedir.


ISO27001:2013 BGYS konusunda baş denetçilik, eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca Bilirkişilik ve Kamulaştırma Bilirkişilik yetkilendirme belgesi sahibidir. Hukuk firmaları ile beraber KVKK teknik uyum danışmanlığı yapmaktadır.


Ayrıca İzmir ve Ege Bölgesinde "Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik" ve "Kişisel Bilgi Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile ücretsiz seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. 16 ay gibi bir sürede 60 civarı etkinliğe çıkmıştır.


Detaylar için: http://www.cagripolat.com