Android Uygulama Tanıtımı:ConvertPad - Unit Converter

  

Android işletim sistemli cep telefonunuzdan herhangi bir birim çevrimi yapacaksanız size kusursuz bir program tanıtacağım. Yazılıma ilişkin olumlu ve olumsuz notlar aşağıdadır.

Olumlu Özellikleri:
1- Çok kapsamlı birimler mevcut.
2- Kullanıcı tanımlı birimler yaratmak mümkün.
3- Aynı ekranda tüm alt ve üst birimlerin değerleri görünüyor.
4- Özellikle mühendisler için ayrıntılı çevrim mümkün. 

Olumsuz Özellikleri:
1- Türkçe dil desteğinin olmaması. İngilizce de birimlerin ne anlama geldiğinin kesinlikle bilinmesi gerekli.

Uygulama Notu: 9/10

İndirme Adresi:Android Market"Android Uygulama Tanıtımı:ConvertPad - Unit Converter" Hakkında Kafanıza Takılanı Hemen Sorun

Çağrı Polat

Şu anda DEU Bilgisayar Mühendisliğinde Doktora yapmaktadır. " Kalıcı Gelişmiş Saldırılar ve Siber Güvenlik" üzerinde çalışmaktadır.


Bilgisayar Yüksek Mühendisidir. Ayrıca, Elektrik-Elektronik mühendisi ve İşletme bölümlerini bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu "kurumsal ağlarda sızma testleri ve önlemleri" idi.Akademik olarak da bilgi güvenliği üzerine çalışmaktadır.Kariyerinin ilk yıllarında bilgi işlem sorumluluğu, sistem destek uzmanlığı yaptıktan sonra, IT manager, IT koordinator ve son 3 yılda da kurumsal firmalara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmaktadır Yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibidir.


9 uluslararası sınavda alınmış Microsoft sistem mühendisliği güvenlik sertifikasıyla birlikte, EC Council' den eğitim alarak CEH v9 sertifikasını almıştır. MCSE, CEH ve bilgi güvenliği başlıklarında bireysel ve kurumsal eğitimler ve seminerler vermektedir.


ISO27001:2013 BGYS konusunda baş denetçilik, eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca Bilirkişilik ve Kamulaştırma Bilirkişilik yetkilendirme belgesi sahibidir. Hukuk firmaları ile beraber KVKK teknik uyum danışmanlığı yapmaktadır.


Ayrıca İzmir ve Ege Bölgesinde "Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik" ve "Kişisel Bilgi Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile ücretsiz seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. 16 ay gibi bir sürede 60 civarı etkinliğe çıkmıştır.


Detaylar için: http://www.cagripolat.com