Android Uygulama Tanıtımı:MobileCMS

  

Android işletim sistemli cep telefonunuzdan pinetron dvr kayıt cihazlarınızdan anlık görüntü izlemek isterseniz bu program mükemmel iş görüyor.Performansının gayet başarılı ve övgüyü hakettiğini söylemem lazım.

Olumlu Özellikleri:
1- Bağlantı ve kurulumu çok kolay.Sadece IP,port, kullanıcı adı ve şifre yazmanız yeterli.
2- Speed Dome kameraların PTZ kontrolu mevcut.Yani kontrol edebiliyorsunuz.
3- 1,4,16 ve 32 kanal görünümü mevcut.
4- Bağlantı hızınızla orantılı biçimde görüntü gayet başarılı
5- Bağlantıyı bir defa kaydettikten sonra otomatik bağlanabiliyor.
6- Anlık görüntü capture'u yapabiliyorsunuz. 

Olumsuz Özellikleri:
1- Görüntüyü kaydetme seçeneği mevcut değil.
2- En fazla 2 adet kamera ekleyebilirsiniz.

Uygulama Notu: 8/10

İndirme Adresi:Android Market

Not: Testler PINETRON PDR-X6016 serisi cihazla yapılıp başarı ile tamamlanmıştır."Android Uygulama Tanıtımı:MobileCMS" Hakkında Kafanıza Takılanı Hemen Sorun

Çağrı Polat

Şu anda DEU Bilgisayar Mühendisliğinde Doktora yapmaktadır. " Kalıcı Gelişmiş Saldırılar ve Siber Güvenlik" üzerinde çalışmaktadır.


Bilgisayar Yüksek Mühendisidir. Ayrıca, Elektrik-Elektronik mühendisi ve İşletme bölümlerini bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu "kurumsal ağlarda sızma testleri ve önlemleri" idi.Akademik olarak da bilgi güvenliği üzerine çalışmaktadır.Kariyerinin ilk yıllarında bilgi işlem sorumluluğu, sistem destek uzmanlığı yaptıktan sonra, IT manager, IT koordinator ve son 3 yılda da kurumsal firmalara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmaktadır Yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibidir.


9 uluslararası sınavda alınmış Microsoft sistem mühendisliği güvenlik sertifikasıyla birlikte, EC Council' den eğitim alarak CEH v9 sertifikasını almıştır. MCSE, CEH ve bilgi güvenliği başlıklarında bireysel ve kurumsal eğitimler ve seminerler vermektedir.


ISO27001:2013 BGYS konusunda baş denetçilik, eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca Bilirkişilik ve Kamulaştırma Bilirkişilik yetkilendirme belgesi sahibidir. Hukuk firmaları ile beraber KVKK teknik uyum danışmanlığı yapmaktadır.


Ayrıca İzmir ve Ege Bölgesinde "Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik" ve "Kişisel Bilgi Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile ücretsiz seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. 16 ay gibi bir sürede 60 civarı etkinliğe çıkmıştır.


Detaylar için: http://www.cagripolat.com