Android Uygulama Tanıtımı:Öğreniyorum

  

Program anlatıcısından:

Uygulama İngilizce - Telaffuz - Eğlenelim Menülerinden oluşmaktadır.

İngilizce Menü:Sayıların , Harflerin , Hayvanların , Müzik Aletlerinin ,Meyvelerin İngilizce yazılışlarına , telaffuzuna ve varsa seslerine ulaşabilirsiniz.

Telaffuz Menü:Sayıların , Harflerin , Hayvanların , Müzik Aletlerinin ,Meyveler den birisini seçerek seçmiş olduğumuz cisimin ingilizce telaffuzunu söylenmeye çalışacaksınız.Doğru ise sayfanın altında doğru yanlışsa çarpı işareti çıkacak.Bu menudeki oyunları oynamak için internet erişimine ihtiyacınız var.

Eğlenelim Menü:Bu kısımda -Ağaçta Kaç Meyve var ? -Çevir ve aynısını bulOyunları bulunuyor.Ağaçta kaç meyve var? Oyunu :Bu oyunda ekrandaki ağaçta rastgele sayıda meyve bulunur.Bu meyvelerin sayısını ekrandaki kutucuğa yazıp enter yada ekrandaki soru işaretine tıklayarak kontrol edeceksiniz.Doğru ise ekranda Doğru mesajı yazıp gülen surat belirecek yanlış ise cevabınız ekranda yanlış mesajı ve üzgün surat ifadesi belirecek.

 Cevir ve aynısını bul Oyunu:Bu oyunda hem hafızanızı hemde hızınızı test edeceksiniz ekrandaki soru işaretlerine dokunarak çevirecek ve aynı 2 şekil aynı anda açık durumda ise yok olacak.Eğer farklı şekil denk gelirse geri kapatılacak.

Uygulamamızın açıklamasına uygulamdaki "help" kısmından ulaşabilirsiniz.Uygulamanın daha çok resmine ve açıklamasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Sizlere tavsiyem bunu indirmeniz ve çocuğunuza eğlenceli zamanlar geçirtmenizdir.

Uygulama Notu: 6/10

İndirme Adresi:Android Market"Android Uygulama Tanıtımı:Öğreniyorum" Hakkında Kafanıza Takılanı Hemen Sorun

Çağrı Polat

Şu anda DEU Bilgisayar Mühendisliğinde Doktora yapmaktadır. " Kalıcı Gelişmiş Saldırılar ve Siber Güvenlik" üzerinde çalışmaktadır.


Bilgisayar Yüksek Mühendisidir. Ayrıca, Elektrik-Elektronik mühendisi ve İşletme bölümlerini bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu "kurumsal ağlarda sızma testleri ve önlemleri" idi.Akademik olarak da bilgi güvenliği üzerine çalışmaktadır.Kariyerinin ilk yıllarında bilgi işlem sorumluluğu, sistem destek uzmanlığı yaptıktan sonra, IT manager, IT koordinator ve son 3 yılda da kurumsal firmalara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmaktadır Yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibidir.


9 uluslararası sınavda alınmış Microsoft sistem mühendisliği güvenlik sertifikasıyla birlikte, EC Council' den eğitim alarak CEH v9 sertifikasını almıştır. MCSE, CEH ve bilgi güvenliği başlıklarında bireysel ve kurumsal eğitimler ve seminerler vermektedir.


ISO27001:2013 BGYS konusunda baş denetçilik, eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca Bilirkişilik ve Kamulaştırma Bilirkişilik yetkilendirme belgesi sahibidir. Hukuk firmaları ile beraber KVKK teknik uyum danışmanlığı yapmaktadır.


Ayrıca İzmir ve Ege Bölgesinde "Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik" ve "Kişisel Bilgi Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile ücretsiz seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. 16 ay gibi bir sürede 60 civarı etkinliğe çıkmıştır.


Detaylar için: http://www.cagripolat.com