Bilgi Güvenliği Eğitimi

Bilgi Güvenliği Eğitimi

Bilgi güvenliği son zamanlarda tüm firma ve kurumlar için çok önemli bir hale gelmiştir. Kurumlarınızdan bilgi sızıntısı var mı, ifşa olan sistemleriniz, dışarı sızan başka bir sistem veya makinanız var mı?

 

Sizinde kurumsal bir bilgi güvenliği politikanız yok ve oluşturulmasını istiyorsanız, başınıza bu tür bir olay gelmeden bize danışmanızı öneriyoruz.

 

Uzman kadromuz sayesinde firmanızda yapılacak tetkik ve işlemler ile ekibinize bilgi güvenliği etğitimi de olmak üzere tüm eğitimler başta izmir, aydın ve muğla olmak üzere tüm ege illerinde sizi dış dünyaya karşı koruyoruz.

 

Ücretli/Ücretsiz eğitim, seminer ve farkındalık eğitimleri için bize ulaşınız.."Bilgi Güvenliği Eğitimi" Hakkında Kafanıza Takılanı Hemen Sorun

Çağrı Polat

Şu anda DEU Bilgisayar Mühendisliğinde Doktora yapmaktadır. " Kalıcı Gelişmiş Saldırılar ve Siber Güvenlik" üzerinde çalışmaktadır.


Bilgisayar Yüksek Mühendisidir. Ayrıca, Elektrik-Elektronik mühendisi ve İşletme bölümlerini bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu "kurumsal ağlarda sızma testleri ve önlemleri" idi.Akademik olarak da bilgi güvenliği üzerine çalışmaktadır.Kariyerinin ilk yıllarında bilgi işlem sorumluluğu, sistem destek uzmanlığı yaptıktan sonra, IT manager, IT koordinator ve son 3 yılda da kurumsal firmalara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmaktadır Yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibidir.


9 uluslararası sınavda alınmış Microsoft sistem mühendisliği güvenlik sertifikasıyla birlikte, EC Council' den eğitim alarak CEH v9 sertifikasını almıştır. MCSE, CEH ve bilgi güvenliği başlıklarında bireysel ve kurumsal eğitimler ve seminerler vermektedir.


ISO27001:2013 BGYS konusunda baş denetçilik, eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca Bilirkişilik ve Kamulaştırma Bilirkişilik yetkilendirme belgesi sahibidir. Hukuk firmaları ile beraber KVKK teknik uyum danışmanlığı yapmaktadır.


Ayrıca İzmir ve Ege Bölgesinde "Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik" ve "Kişisel Bilgi Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile ücretsiz seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. 16 ay gibi bir sürede 60 civarı etkinliğe çıkmıştır.


Detaylar için: http://www.cagripolat.com