Bilgi Güvenliği Farkındalık Eğitimi

Bilgi Güvenliği Farkındalık Eğitimi

Başta İzmir ve Ege bölgesi olmak üzere Türkiye çapında Bilgi Güvenliği Farkındalık eğitimi firmamızın uzman kadrosu tarafından verilmektedir. Eğitim Eğitmen ve Etik Hacker Çağrı Polat tarafından verilecektir.

 

Eğitim 1 gün 8 saat, 2 ve 4 gün sürebilmektedir. Eğitim kurumunuzda sunum ve istenirse sınav şeklinde olmaktadır.

 

Bilgi güvenliği farkındalığını tüm firmalara ve toplumun geneline yaymak adına fiyatları uygun tutmaktayız.

 

Eğitim başlıkları şunlardır:

- Bilgi Güvenliği Temel Kavramlar ve Tehditler

- Kurumsal Bilgi Güvenliği Politikaları ve Uygulamaları

- Genel Güvenlik Önlemleri(Uzak bağlantı, parola ve kimlik yönetimi)

- Bilgi Güvenliğine Yönelen Saldırı Kavramı, Çeşitleri ve Tehditlerin Kaynağı

- Kötücül Zararlı Tehditleri

- Sosyal Mühendislik Saldırı Çeşitleri

- Güvenli İşletim Sistemi Kullanımı ve Cihaz Güvenliği

- Mobil Sistemler ve Güvenlik

- Sosyal Medya Riskleri ve Güvenli Kullanımı

- Yasal Uyumluluk(5651, 5070 ...)

(Eğitim başlıkları artı/eksi değişebilmektedir)"Bilgi Güvenliği Farkındalık Eğitimi" Hakkında Kafanıza Takılanı Hemen Sorun

Çağrı Polat

Şu anda DEU Bilgisayar Mühendisliğinde Doktora yapmaktadır. " Kalıcı Gelişmiş Saldırılar ve Siber Güvenlik" üzerinde çalışmaktadır.


Bilgisayar Yüksek Mühendisidir. Ayrıca, Elektrik-Elektronik mühendisi ve İşletme bölümlerini bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu "kurumsal ağlarda sızma testleri ve önlemleri" idi.Akademik olarak da bilgi güvenliği üzerine çalışmaktadır.Kariyerinin ilk yıllarında bilgi işlem sorumluluğu, sistem destek uzmanlığı yaptıktan sonra, IT manager, IT koordinator ve son 3 yılda da kurumsal firmalara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmaktadır Yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibidir.


9 uluslararası sınavda alınmış Microsoft sistem mühendisliği güvenlik sertifikasıyla birlikte, EC Council' den eğitim alarak CEH v9 sertifikasını almıştır. MCSE, CEH ve bilgi güvenliği başlıklarında bireysel ve kurumsal eğitimler ve seminerler vermektedir.


ISO27001:2013 BGYS konusunda baş denetçilik, eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca Bilirkişilik ve Kamulaştırma Bilirkişilik yetkilendirme belgesi sahibidir. Hukuk firmaları ile beraber KVKK teknik uyum danışmanlığı yapmaktadır.


Ayrıca İzmir ve Ege Bölgesinde "Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik" ve "Kişisel Bilgi Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile ücretsiz seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. 16 ay gibi bir sürede 60 civarı etkinliğe çıkmıştır.


Detaylar için: http://www.cagripolat.com