Blackberry Telefona Kurumsal Yandex Mail Tanımlama

Blackberry cihazınız var ise ve her hangi bir operatörde BIS/BES hesabınız var ise kurumsal yandex hesabını tanımlanacak yer olan web arayüzüne girip aşağıdaki ayarları yaparak tanımlayabilirsiniz.

Bu ayarları yaptıktan sonra hesabınız kurulacak ve istiyorsanız imza ve diğer ayarları yapabileceksiniz.

Not:
- Bu ayar turkcell/aves ve vodafone için de aynıdır.Hepsinin web arayüzü aynıdır.
- Bu ayarı yapıp bitirdikten sonra mail hesabınız cihazınıza otomatik kurulacaktır.
- Yandex maillerin push mail teknolojisi ile daha alacak yolunun olduğunu düşünüyorum.
- Kurumsal olmayan yandex mailleri için yani adiniz@yandex.com(.tr) gibi mail adresini tanımlamak için bu ayarları yapmaya gerek yok aşağıdaki ayar ile otomatikmen mailiniz cihazınıza kurulacaktır. "Blackberry Telefona Kurumsal Yandex Mail Tanımlama" Hakkında Kafanıza Takılanı Hemen Sorun

Çağrı Polat

Şu anda DEU Bilgisayar Mühendisliğinde Doktora yapmaktadır. " Kalıcı Gelişmiş Saldırılar ve Siber Güvenlik" üzerinde çalışmaktadır.


Bilgisayar Yüksek Mühendisidir. Ayrıca, Elektrik-Elektronik mühendisi ve İşletme bölümlerini bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu "kurumsal ağlarda sızma testleri ve önlemleri" idi.Akademik olarak da bilgi güvenliği üzerine çalışmaktadır.Kariyerinin ilk yıllarında bilgi işlem sorumluluğu, sistem destek uzmanlığı yaptıktan sonra, IT manager, IT koordinator ve son 3 yılda da kurumsal firmalara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmaktadır Yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibidir.


9 uluslararası sınavda alınmış Microsoft sistem mühendisliği güvenlik sertifikasıyla birlikte, EC Council' den eğitim alarak CEH v9 sertifikasını almıştır. MCSE, CEH ve bilgi güvenliği başlıklarında bireysel ve kurumsal eğitimler ve seminerler vermektedir.


ISO27001:2013 BGYS konusunda baş denetçilik, eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca Bilirkişilik ve Kamulaştırma Bilirkişilik yetkilendirme belgesi sahibidir. Hukuk firmaları ile beraber KVKK teknik uyum danışmanlığı yapmaktadır.


Ayrıca İzmir ve Ege Bölgesinde "Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik" ve "Kişisel Bilgi Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile ücretsiz seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. 16 ay gibi bir sürede 60 civarı etkinliğe çıkmıştır.


Detaylar için: http://www.cagripolat.com