Dropbox Kota Limitiniz Nasıl Artırılır?

Bize sıkça sorulan sorulardan biri de dropbox hesabındaki kotanın nasıl artırılacağı idi.

Buna bir açıklık getirmek istedim.

  1. Ücretsiz üye olunca 2 GB
  2. - Davet edilen ve üye olunan her kişi başına 500MB
  3. Bu adresten edu mail uzantılı ve üye olunan her kişi başına 250MB
  4. - Başlangıç sayfasındaki 6 görevden 5'inin yerine getirilmesi 250MB
  5. Bu adresten Facebook ile bağlanma 128MB
  6. Bu adresten Twitter @Dropbox hesabını takip etme 128MB
  7. Bu adresten Twitter post yazma 128MB
  8. Bu adresten Dropbox'ı neden sevdiğini söyleme 128MB


Bu adresten
dropbox'a üye olabilirsiniz..

Çok başarılı bir servis, kesinlikle kullanınız.."Dropbox Kota Limitiniz Nasıl Artırılır?" Hakkında Kafanıza Takılanı Hemen Sorun

Çağrı Polat

Şu anda DEU Bilgisayar Mühendisliğinde Doktora yapmaktadır. " Kalıcı Gelişmiş Saldırılar ve Siber Güvenlik" üzerinde çalışmaktadır.


Bilgisayar Yüksek Mühendisidir. Ayrıca, Elektrik-Elektronik mühendisi ve İşletme bölümlerini bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu "kurumsal ağlarda sızma testleri ve önlemleri" idi.Akademik olarak da bilgi güvenliği üzerine çalışmaktadır.Kariyerinin ilk yıllarında bilgi işlem sorumluluğu, sistem destek uzmanlığı yaptıktan sonra, IT manager, IT koordinator ve son 3 yılda da kurumsal firmalara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmaktadır Yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibidir.


9 uluslararası sınavda alınmış Microsoft sistem mühendisliği güvenlik sertifikasıyla birlikte, EC Council' den eğitim alarak CEH v9 sertifikasını almıştır. MCSE, CEH ve bilgi güvenliği başlıklarında bireysel ve kurumsal eğitimler ve seminerler vermektedir.


ISO27001:2013 BGYS konusunda baş denetçilik, eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca Bilirkişilik ve Kamulaştırma Bilirkişilik yetkilendirme belgesi sahibidir. Hukuk firmaları ile beraber KVKK teknik uyum danışmanlığı yapmaktadır.


Ayrıca İzmir ve Ege Bölgesinde "Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik" ve "Kişisel Bilgi Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile ücretsiz seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. 16 ay gibi bir sürede 60 civarı etkinliğe çıkmıştır.


Detaylar için: http://www.cagripolat.com