Facebook sayfalarını nasıl birleştirebilirim?

Çok bilinen kurum ya da kişilerin en sıklıkla karşılaştığı problemlerden bir tanesi Facebook üzerinde açılmış sayfalarınızı birleştirmektir. Facebook sayfalarınız sizin tarafınızdan açılmış olsun ya da olmasın, bütün Facebook sayfalarınızı tek bir sayfa altında birleştirebilirsiniz. Hem de bunu sayfaları beğenen kişileri kaybetmeden, bütün beğenenleri tek sayfada toplayarak yapabilirsiniz.

Bunu yapabilmenin otomatik bir aracı yok. Bu işlemi gerçekleştirmek için Facebook Türkiye Ofisi ile iletişime geçip yapmak istediğiniz işlemden bahsetmelisiniz. Sizin talebiniz karşısında sizden 1000 dolarlık bir yatırım bekleyecekler. Bu 1000$'lık yatırımı yaptıktan sonra ya da zaten yapmışsanız client-support-tr@support.facebook.com mailindeki yetkililerle iletişim kurarak talebinizi gönderebilirsiniz."Facebook sayfalarını nasıl birleştirebilirim?" Hakkında Kafanıza Takılanı Hemen Sorun

Çağrı Polat

Şu anda DEU Bilgisayar Mühendisliğinde Doktora yapmaktadır. " Kalıcı Gelişmiş Saldırılar ve Siber Güvenlik" üzerinde çalışmaktadır.


Bilgisayar Yüksek Mühendisidir. Ayrıca, Elektrik-Elektronik mühendisi ve İşletme bölümlerini bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu "kurumsal ağlarda sızma testleri ve önlemleri" idi.Akademik olarak da bilgi güvenliği üzerine çalışmaktadır.Kariyerinin ilk yıllarında bilgi işlem sorumluluğu, sistem destek uzmanlığı yaptıktan sonra, IT manager, IT koordinator ve son 3 yılda da kurumsal firmalara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmaktadır Yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibidir.


9 uluslararası sınavda alınmış Microsoft sistem mühendisliği güvenlik sertifikasıyla birlikte, EC Council' den eğitim alarak CEH v9 sertifikasını almıştır. MCSE, CEH ve bilgi güvenliği başlıklarında bireysel ve kurumsal eğitimler ve seminerler vermektedir.


ISO27001:2013 BGYS konusunda baş denetçilik, eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca Bilirkişilik ve Kamulaştırma Bilirkişilik yetkilendirme belgesi sahibidir. Hukuk firmaları ile beraber KVKK teknik uyum danışmanlığı yapmaktadır.


Ayrıca İzmir ve Ege Bölgesinde "Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik" ve "Kişisel Bilgi Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile ücretsiz seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. 16 ay gibi bir sürede 60 civarı etkinliğe çıkmıştır.


Detaylar için: http://www.cagripolat.com