Facebook Sayfama Nasıl Tab Eklerim?

Facebook sayfanıza tab eklemek için pek çok uygulama var. En hızlı yol bu uygulamaları kullanmaktır. Bu işlem için kullanbileceğiniz bir kaç uygulama linkini aşağıda bulabilirsiniz.

http://www.facebook.com/StaticHTMLapp?ref=ts

http://apps.facebook.com/hostedtab/?ref=ts

Ancak yukarıdaki ve piyasadaki pek çok uygulamada tab ikonu olarak dilediğiniz ikonu kullanmanız mümkün olmayacaktır. Bu sebeple size aşağıdaki linkteki uygulamayı kullanmanızı ve bu uygulama üzerindeki talimatlarla kendi ikonunuzu eklemenizi öneriyoruz.

http://apps.facebook.com/iframehost-page/?ref=ts

Bu uygulama ile sadece sayfanıza tab eklemeyeceksiniz, aynı zamanda sayfanıza giren kişilerden daha önce sayfanızı beğenmiş olanlara ve beğenmemiş olanlara iki farklı içerik gösterebileceksiniz. Ayrıca en önemli özelliklerden biri olan istatistiki verilere ulaşarak söz konusu taba kaç kişinin girdiğini, kaç kişinin bu tab sayesinde sayfanızı beğendini görüntüleyebileceksiniz.



"Facebook Sayfama Nasıl Tab Eklerim?" Hakkında Kafanıza Takılanı Hemen Sorun

Çağrı Polat

Şu anda DEU Bilgisayar Mühendisliğinde Doktora yapmaktadır. " Kalıcı Gelişmiş Saldırılar ve Siber Güvenlik" üzerinde çalışmaktadır.


Bilgisayar Yüksek Mühendisidir. Ayrıca, Elektrik-Elektronik mühendisi ve İşletme bölümlerini bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu "kurumsal ağlarda sızma testleri ve önlemleri" idi.Akademik olarak da bilgi güvenliği üzerine çalışmaktadır.



Kariyerinin ilk yıllarında bilgi işlem sorumluluğu, sistem destek uzmanlığı yaptıktan sonra, IT manager, IT koordinator ve son 3 yılda da kurumsal firmalara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmaktadır Yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibidir.


9 uluslararası sınavda alınmış Microsoft sistem mühendisliği güvenlik sertifikasıyla birlikte, EC Council' den eğitim alarak CEH v9 sertifikasını almıştır. MCSE, CEH ve bilgi güvenliği başlıklarında bireysel ve kurumsal eğitimler ve seminerler vermektedir.


ISO27001:2013 BGYS konusunda baş denetçilik, eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca Bilirkişilik ve Kamulaştırma Bilirkişilik yetkilendirme belgesi sahibidir.


Ayrıca İzmir ve Ege Bölgesinde "Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik" ve "Kişisel Bilgi Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile ücretsiz seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. 16 ay gibi bir sürede 60 civarı etkinliğe çıkmıştır.