Feedburner Twitter Otomatik Yayınlama Özelliğini Geri Getirin

Google feedburner servisi RSS beslemelerinin yanında Socialize option özelliği sayesinde yazılarınız beslemelerinize eklenir eklenmez twitter da otomatik olarak yayınlıyor.Fakat son zamanlarda feedburner hesabınıza girdiğinizde bu özelliğin kaybolduğunu fark etmişsinizdir.Google sessiz sedasız bu özelliğini menüden kaldırdı.Yönetim paneline girerek bunu görebilirsiniz.

Bu sorunu çözmek için:

  1. Feedburner hesabınıza giriş yapınız.
  2. Tarayıcınızda URL satırında dashboard yazan yere socialize yazarak Enter a basın.

Bunu yaptıktan sonra kaybolmuş olan yayınlama ekranı ortaya çıkacaktır.

 

Buradan "Add a Twitter Account" kısmından nerede yayınlanmasını istiyorsanız o hesabın detaylarını girecek ve servisi aktif etmeniz yeterlidir.."Feedburner Twitter Otomatik Yayınlama Özelliğini Geri Getirin" Hakkında Kafanıza Takılanı Hemen Sorun

Çağrı Polat

Şu anda DEU Bilgisayar Mühendisliğinde Doktora yapmaktadır. " Kalıcı Gelişmiş Saldırılar ve Siber Güvenlik" üzerinde çalışmaktadır.


Bilgisayar Yüksek Mühendisidir. Ayrıca, Elektrik-Elektronik mühendisi ve İşletme bölümlerini bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu "kurumsal ağlarda sızma testleri ve önlemleri" idi.Akademik olarak da bilgi güvenliği üzerine çalışmaktadır.Kariyerinin ilk yıllarında bilgi işlem sorumluluğu, sistem destek uzmanlığı yaptıktan sonra, IT manager, IT koordinator ve son 3 yılda da kurumsal firmalara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmaktadır Yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibidir.


9 uluslararası sınavda alınmış Microsoft sistem mühendisliği güvenlik sertifikasıyla birlikte, EC Council' den eğitim alarak CEH v9 sertifikasını almıştır. MCSE, CEH ve bilgi güvenliği başlıklarında bireysel ve kurumsal eğitimler ve seminerler vermektedir.


ISO27001:2013 BGYS konusunda baş denetçilik, eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca Bilirkişilik ve Kamulaştırma Bilirkişilik yetkilendirme belgesi sahibidir. Hukuk firmaları ile beraber KVKK teknik uyum danışmanlığı yapmaktadır.


Ayrıca İzmir ve Ege Bölgesinde "Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik" ve "Kişisel Bilgi Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile ücretsiz seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. 16 ay gibi bir sürede 60 civarı etkinliğe çıkmıştır.


Detaylar için: http://www.cagripolat.com