Gmail Maillerini Birden Çok Maile Yönlendirmek

Bilindiği gibi gmail adresinize ulaşan maillerini başka bir mail adresine sağ üst kösedeki 

Ayarlar---->Yönlendirme ve POP/IMAP sekmesine gelerek en üstteki yönlendirme kısmından yapıyorsunuz.

Lazım olup gelen mailleri birden çok maile yönlendirmek istediğinizde butondan yönlendirme adresi ekleyebiliyorsunuz.Buna ait onay kodunu girdiğinizde Gelen postanıun bir kopyasını ****** adresine yönlendiri seçerek biraz önce girdiğiniz maili seçerseniz artık gelen mailler diğer girilen adrese yönlenecektir.

Buraya kadar tamam.Fakat ya gelen mailleri 2 adrese yönlendirmek isterseniz ne olur?Bu durumda 2. adresi ekleyebiliyorsunuz fakat 2 adrese de aktif olarak gönderim yapılamıyor şu an için henüz.Yani hangisi aktif ve yanında kullanılıyor yazıyor ise google yönlendirmeyi o adrese yapıyor.

Bu noktada gmail apps'te grup yapısını kullanmanız gerekmektedir.."Gmail Maillerini Birden Çok Maile Yönlendirmek" Hakkında Kafanıza Takılanı Hemen Sorun

Çağrı Polat

Şu anda DEU Bilgisayar Mühendisliğinde Doktora yapmaktadır. " Kalıcı Gelişmiş Saldırılar ve Siber Güvenlik" üzerinde çalışmaktadır.


Bilgisayar Yüksek Mühendisidir. Ayrıca, Elektrik-Elektronik mühendisi ve İşletme bölümlerini bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu "kurumsal ağlarda sızma testleri ve önlemleri" idi.Akademik olarak da bilgi güvenliği üzerine çalışmaktadır.Kariyerinin ilk yıllarında bilgi işlem sorumluluğu, sistem destek uzmanlığı yaptıktan sonra, IT manager, IT koordinator ve son 3 yılda da kurumsal firmalara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmaktadır Yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibidir.


9 uluslararası sınavda alınmış Microsoft sistem mühendisliği güvenlik sertifikasıyla birlikte, EC Council' den eğitim alarak CEH v9 sertifikasını almıştır. MCSE, CEH ve bilgi güvenliği başlıklarında bireysel ve kurumsal eğitimler ve seminerler vermektedir.


ISO27001:2013 BGYS konusunda baş denetçilik, eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca Bilirkişilik ve Kamulaştırma Bilirkişilik yetkilendirme belgesi sahibidir. Hukuk firmaları ile beraber KVKK teknik uyum danışmanlığı yapmaktadır.


Ayrıca İzmir ve Ege Bölgesinde "Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik" ve "Kişisel Bilgi Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile ücretsiz seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. 16 ay gibi bir sürede 60 civarı etkinliğe çıkmıştır.


Detaylar için: http://www.cagripolat.com