Google AdWords İş Ortağı (Google Partner)

Era Sistem, Google AdWords İş Ortağı olarak İzmir' de destek veren aylık 50.000-100.000TL arasında bütçe yöneten ve sektörel deneyimi çokça olan bir bilişim firması ve ajanstır.

 

Destek verdiğiniz sektörler arasında endüstri firmaları, demir-çelik firmaları, basın-medya kuruluşları ve diğer ticari kuruluşlar sayılabilir.

 

Sizin bütçenize ek olarak aldığımız düşük komisyon ve sürekli raporlama ile diğer firmalardan farkımızı ortaya koyuyoruz. Yani sizin firmanız ve sitenizi sizden daha çok düşünüyoruz.

 

Google sertifikalı bir kurum olan era sistem' e danışman ve bilgi almak için bize info@erasistem.net veya 0 553 337 48 11 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. "Google AdWords İş Ortağı (Google Partner)" Hakkında Kafanıza Takılanı Hemen Sorun

Çağrı Polat

Şu anda DEU Bilgisayar Mühendisliğinde Doktora yapmaktadır. " Kalıcı Gelişmiş Saldırılar ve Siber Güvenlik" üzerinde çalışmaktadır.


Bilgisayar Yüksek Mühendisidir. Ayrıca, Elektrik-Elektronik mühendisi ve İşletme bölümlerini bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu "kurumsal ağlarda sızma testleri ve önlemleri" idi.Akademik olarak da bilgi güvenliği üzerine çalışmaktadır.Kariyerinin ilk yıllarında bilgi işlem sorumluluğu, sistem destek uzmanlığı yaptıktan sonra, IT manager, IT koordinator ve son 3 yılda da kurumsal firmalara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmaktadır Yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibidir.


9 uluslararası sınavda alınmış Microsoft sistem mühendisliği güvenlik sertifikasıyla birlikte, EC Council' den eğitim alarak CEH v9 sertifikasını almıştır. MCSE, CEH ve bilgi güvenliği başlıklarında bireysel ve kurumsal eğitimler ve seminerler vermektedir.


ISO27001:2013 BGYS konusunda baş denetçilik, eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca Bilirkişilik ve Kamulaştırma Bilirkişilik yetkilendirme belgesi sahibidir.


Ayrıca İzmir ve Ege Bölgesinde "Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik" ve "Kişisel Bilgi Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile ücretsiz seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. 16 ay gibi bir sürede 60 civarı etkinliğe çıkmıştır.