Google Adwords izmir

Google un en önemli reklam hizmetlerinden olan adwords u uzun yıllardır hem izmir hem de istanbul da çok büyük ilk 500 sanayi kuruluşları ile yapmaktayız. 


İşin ciddiyetini ve markanızı taşımanın ağırlığını ve zorluğunu çok iyi biliyoruz. Buna uygun da davranıp firmanızın gücüne güç katmak istiyoruz. İzin verin yüz yüze görüşüp nasıl çalışma yaptığımızı anlatalım.

 

Müşteri memnuniyetini en önemli tuttuğumuz bu kısımda tüm amacımız verilen reklamlar sonrasında karınıza kar katmak oluyor. Çünkü size getirisi olmayan bir reklam kampanyasını çok uzun yürütmenizin olanaksız olduğu iyi biliyoruz.

 

İzmir de google partneri olan firmamız çeşitli firmaların aylık 100.000TL üzerinde bütçesini profosyonelce yönetmektedir. Müşterilerimiz de bu yönetimin karşılığı çok iyi şekilde almaktadır.

 

Sizde bize bu konu ile ilgili danışmak için 0 553 337 48 11 den bize ulaşabilirsiniz."Google Adwords izmir" Hakkında Kafanıza Takılanı Hemen Sorun

Çağrı Polat

Şu anda DEU Bilgisayar Mühendisliğinde Doktora yapmaktadır. " Kalıcı Gelişmiş Saldırılar ve Siber Güvenlik" üzerinde çalışmaktadır.


Bilgisayar Yüksek Mühendisidir. Ayrıca, Elektrik-Elektronik mühendisi ve İşletme bölümlerini bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu "kurumsal ağlarda sızma testleri ve önlemleri" idi.Akademik olarak da bilgi güvenliği üzerine çalışmaktadır.Kariyerinin ilk yıllarında bilgi işlem sorumluluğu, sistem destek uzmanlığı yaptıktan sonra, IT manager, IT koordinator ve son 3 yılda da kurumsal firmalara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmaktadır Yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibidir.


9 uluslararası sınavda alınmış Microsoft sistem mühendisliği güvenlik sertifikasıyla birlikte, EC Council' den eğitim alarak CEH v9 sertifikasını almıştır. MCSE, CEH ve bilgi güvenliği başlıklarında bireysel ve kurumsal eğitimler ve seminerler vermektedir.


ISO27001:2013 BGYS konusunda baş denetçilik, eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca Bilirkişilik ve Kamulaştırma Bilirkişilik yetkilendirme belgesi sahibidir. Hukuk firmaları ile beraber KVKK teknik uyum danışmanlığı yapmaktadır.


Ayrıca İzmir ve Ege Bölgesinde "Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik" ve "Kişisel Bilgi Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile ücretsiz seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. 16 ay gibi bir sürede 60 civarı etkinliğe çıkmıştır.


Detaylar için: http://www.cagripolat.com