Haber Egeli Ege Haber Siteleri İçinde Zirveye Oynuyor

İzmir merkezli firmamız Era Sistem'in portföyüne yeni katılan internet sitesi haberegeli.com haber sitesi, haber siteleri içinde farklı bir yere sahip. Altyapısı, mobil uygulama servisleri ile Ege haber siteleri içinde önemli yeri olan Haber Egeli, yayına başlamasından kısa bir süre sonra Ege'nin en çok okunan portalları arasına girmeyi başardı.

Geçtiğimiz yıllarda hızla artan haber sitesi sayısının ardından kısa zaman içerisinde kaliteli haber portalları sıyrılarak haberciliği layıkıyla internete taşımaya başladılar. 

Pek çok ulusal haber sitesin de bile bulunmayan mobil site desteği www.haberegeli.com sitesinde Android, iPhone ve ipad uygulaması ile mobil platformlarda site ziyaretçilerine açık."Haber Egeli Ege Haber Siteleri İçinde Zirveye Oynuyor" Hakkında Kafanıza Takılanı Hemen Sorun

Çağrı Polat

Şu anda DEU Bilgisayar Mühendisliğinde Doktora yapmaktadır. " Kalıcı Gelişmiş Saldırılar ve Siber Güvenlik" üzerinde çalışmaktadır.


Bilgisayar Yüksek Mühendisidir. Ayrıca, Elektrik-Elektronik mühendisi ve İşletme bölümlerini bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu "kurumsal ağlarda sızma testleri ve önlemleri" idi.Akademik olarak da bilgi güvenliği üzerine çalışmaktadır.Kariyerinin ilk yıllarında bilgi işlem sorumluluğu, sistem destek uzmanlığı yaptıktan sonra, IT manager, IT koordinator ve son 3 yılda da kurumsal firmalara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmaktadır Yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibidir.


9 uluslararası sınavda alınmış Microsoft sistem mühendisliği güvenlik sertifikasıyla birlikte, EC Council' den eğitim alarak CEH v9 sertifikasını almıştır. MCSE, CEH ve bilgi güvenliği başlıklarında bireysel ve kurumsal eğitimler ve seminerler vermektedir.


ISO27001:2013 BGYS konusunda baş denetçilik, eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca Bilirkişilik ve Kamulaştırma Bilirkişilik yetkilendirme belgesi sahibidir. Hukuk firmaları ile beraber KVKK teknik uyum danışmanlığı yapmaktadır.


Ayrıca İzmir ve Ege Bölgesinde "Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik" ve "Kişisel Bilgi Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile ücretsiz seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. 16 ay gibi bir sürede 60 civarı etkinliğe çıkmıştır.


Detaylar için: http://www.cagripolat.com