HP Laserjet M1522NF Çok Fonksiyonlu Yazıcı İncelemesi

Anlatacağımız cihaz HP Laserjet M1522NF Çok Fonksiyonlu Yazıcı.Yazıcının en belirgin özellikleri ve avantajları aşağıdadır:

- Cihaz ilk sayfa çıkış hızı ile göz kamaştırıyor.(9.5 saniye altı)

- laser yazıcı olarak çok rahatlıkla kullanılacak kadar başarılı.

- 36A toner kullanıyor.

- Tam tonerle yaklaşık 1000-1200 adet basım,aylık yoğunluğu ise 5000 adete ulaşıyor.

- İnce kağıta basma (fatura ve menşe) da hemen hemen hiç sıkıntı çıkartmıyor.60gr'a kadar kağıt destekliyor.

- Cihazda fax özelliği de var ama ben kullanmanızı önermiyorum.

- Tarayıcı olarak max çözünürlük 1200dpi.

Tam teknik özelliklerine bu adresten ulaşabilirsiniz.Fiyatı ise yaklaşık KDV dahil 550TL ile 700 TL arasındadır."HP Laserjet M1522NF Çok Fonksiyonlu Yazıcı İncelemesi" Hakkında Kafanıza Takılanı Hemen Sorun

Çağrı Polat

Şu anda DEU Bilgisayar Mühendisliğinde Doktora yapmaktadır. " Kalıcı Gelişmiş Saldırılar ve Siber Güvenlik" üzerinde çalışmaktadır.


Bilgisayar Yüksek Mühendisidir. Ayrıca, Elektrik-Elektronik mühendisi ve İşletme bölümlerini bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu "kurumsal ağlarda sızma testleri ve önlemleri" idi.Akademik olarak da bilgi güvenliği üzerine çalışmaktadır.Kariyerinin ilk yıllarında bilgi işlem sorumluluğu, sistem destek uzmanlığı yaptıktan sonra, IT manager, IT koordinator ve son 3 yılda da kurumsal firmalara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmaktadır Yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibidir.


9 uluslararası sınavda alınmış Microsoft sistem mühendisliği güvenlik sertifikasıyla birlikte, EC Council' den eğitim alarak CEH v9 sertifikasını almıştır. MCSE, CEH ve bilgi güvenliği başlıklarında bireysel ve kurumsal eğitimler ve seminerler vermektedir.


ISO27001:2013 BGYS konusunda baş denetçilik, eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca Bilirkişilik ve Kamulaştırma Bilirkişilik yetkilendirme belgesi sahibidir.


Ayrıca İzmir ve Ege Bölgesinde "Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik" ve "Kişisel Bilgi Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile ücretsiz seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. 16 ay gibi bir sürede 60 civarı etkinliğe çıkmıştır.