İş Portföyümüz

Aşağıdaki başlıklarda profosyonel destek ve hizmet vermekteyiz:

- Sosyal medya ajanslığı
- Google Adwords ve Facebook reklam danışmanlığı
- Web sitesi yapımı ve danışmanlık 
- Web sitesi analizi
- Sistem analizi
- Hosting hizmeti 
- Donanım hizmetleri
- Bekçi tur devriye sistemi
- Proximity, Mifare, Barkod ve Manyetik kart satışı
- Sistem tasarım,kurulum ve uygulaması
- Firewall, proxy kurulum ve uygulamaları
- Sunucu kurulum ve uygulamaları
- Mail altyapı kurulum ve danışmanlığı
- Kablolu/Kablosuz network tasarım ve kurulumu
- Yapısal kablolama işleri(Bakır/Fiber)
- Destek ve danışmanlık hizmetleri
- Eğitim projeleri
- Logo & Reklam uygulamaları
- Facebook uygulaması
- Mobil uygulamalar
- Özel yazılım projeleri
- ERA CMS web paket yazılımı
- PuantorPRO PDKS paket yazılımı

Bu başlıklar hakkında bilgi ve teklif almak için sizde info@erasistem.com adresine mail atabilirsiniz."İş Portföyümüz" Hakkında Kafanıza Takılanı Hemen Sorun

Çağrı Polat

Şu anda DEU Bilgisayar Mühendisliğinde Doktora yapmaktadır. " Kalıcı Gelişmiş Saldırılar ve Siber Güvenlik" üzerinde çalışmaktadır.


Bilgisayar Yüksek Mühendisidir. Ayrıca, Elektrik-Elektronik mühendisi ve İşletme bölümlerini bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu "kurumsal ağlarda sızma testleri ve önlemleri" idi.Akademik olarak da bilgi güvenliği üzerine çalışmaktadır.Kariyerinin ilk yıllarında bilgi işlem sorumluluğu, sistem destek uzmanlığı yaptıktan sonra, IT manager, IT koordinator ve son 3 yılda da kurumsal firmalara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmaktadır Yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibidir.


9 uluslararası sınavda alınmış Microsoft sistem mühendisliği güvenlik sertifikasıyla birlikte, EC Council' den eğitim alarak CEH v9 sertifikasını almıştır. MCSE, CEH ve bilgi güvenliği başlıklarında bireysel ve kurumsal eğitimler ve seminerler vermektedir.


ISO27001:2013 BGYS konusunda baş denetçilik, eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca Bilirkişilik ve Kamulaştırma Bilirkişilik yetkilendirme belgesi sahibidir.


Ayrıca İzmir ve Ege Bölgesinde "Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik" ve "Kişisel Bilgi Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile ücretsiz seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. 16 ay gibi bir sürede 60 civarı etkinliğe çıkmıştır.