İzmir Google Adwords Hizmeti

Google Adwords kullanarak markasını büyütmek isteyen İzmir'deki onlarca firma, Google Partner olan firmamız Era Sistem'le çalışıyor. Era Sistem olarak İzmir Google Adwords hizmeti denildiğinde yönettiği bütçe ile öne çıkan firmamız, uygun komisyon ve hedefli başarı ile yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

 

Aylık 100.000 TL'nin üzerinde Google Adwords bütçe yönetimi ile işimizi layıkıyla yapıp, şirketinizin reklamını en iyi şekilde yapıyoruz. 

 

Google Adwords referanslarımız arasında Türkiye'nin kompresörün dünya lideri Dalgakıran, LLumar cam filmlerinin Türkiye distribitörü Akmanlar Grup, Türkiye'nin ihracatta ilk 500 şirketinden ikisi olan İzmir'in gururu Kar-Demir Haddecilik ve Kar-el Tel gibi bir çok önemli şirkete Google Adwords hizmeti vererek firmaları daha iyiye taşıyoruz.

 

Google Adwords tıklama maliyetlerinizi düşürmek, dönüşümlerinizi artırmak için Era Sistem'le tanışın. Bize 0 553 337 48 11 numaralı telefondan anında ulaşabilirsiniz."İzmir Google Adwords Hizmeti" Hakkında Kafanıza Takılanı Hemen Sorun

Çağrı Polat

Şu anda DEU Bilgisayar Mühendisliğinde Doktora yapmaktadır. " Kalıcı Gelişmiş Saldırılar ve Siber Güvenlik" üzerinde çalışmaktadır.


Bilgisayar Yüksek Mühendisidir. Ayrıca, Elektrik-Elektronik mühendisi ve İşletme bölümlerini bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu "kurumsal ağlarda sızma testleri ve önlemleri" idi.Akademik olarak da bilgi güvenliği üzerine çalışmaktadır.Kariyerinin ilk yıllarında bilgi işlem sorumluluğu, sistem destek uzmanlığı yaptıktan sonra, IT manager, IT koordinator ve son 3 yılda da kurumsal firmalara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmaktadır Yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibidir.


9 uluslararası sınavda alınmış Microsoft sistem mühendisliği güvenlik sertifikasıyla birlikte, EC Council' den eğitim alarak CEH v9 sertifikasını almıştır. MCSE, CEH ve bilgi güvenliği başlıklarında bireysel ve kurumsal eğitimler ve seminerler vermektedir.


ISO27001:2013 BGYS konusunda baş denetçilik, eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca Bilirkişilik ve Kamulaştırma Bilirkişilik yetkilendirme belgesi sahibidir. Hukuk firmaları ile beraber KVKK teknik uyum danışmanlığı yapmaktadır.


Ayrıca İzmir ve Ege Bölgesinde "Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik" ve "Kişisel Bilgi Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile ücretsiz seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. 16 ay gibi bir sürede 60 civarı etkinliğe çıkmıştır.


Detaylar için: http://www.cagripolat.com