Kamera Ürünleri

Aşağıda detayı verilen kamera ürünlerini çok uygun fiyata temin etmekteyiz.İlgilenirseniz teklif almak için mail adresimiz olan info@erasistem.com dan bize ulaşabilirsiniz..

Ayrıca kamera montajlarında çok uyguna proje fiyatları çıkarmaktayız.

ÜRÜNLERİMİZ:

- HD-SDI DVR kayıt cihazları
16 Kanal DVR Cihazlar
- 8 Kanal DVR Cihazlar
- 4 Kanal DVR Cihazlar
- Kontrol Klavyeleri
- HD-SDI Kameralar
- Box Kameralar
Dome Kameralar
Gece Görüşlü IR Kameralar
Speed Dome Kameralar
IP Kameralar
IP Box Kameralar
IP Dome Kameralar
IP Gece Görüşlü Kameralar
IP Speed Dome, PTZ ve Zoom Kameralar
IP Video Sunucular
Network Video Recorder
NVR Yazılımları
MegaPiksel Lensler
Fiber Optik Sistemler
Kablosuz Çözümler
- Güvenlik Kamera Lensleri
Muhafaza ve Ayaklar
Yüksek Voltaj Koruyucuları
Parazit Önleyiciler
Video Dağıtıcılar

Ayrıca Fiber optik projelerde size uygun fiyatlar çıkartmaktayız.

Siz de bize ulaşarak ücretsiz keşif isteyebilirsiniz."Kamera Ürünleri" Hakkında Kafanıza Takılanı Hemen Sorun

Çağrı Polat

Şu anda DEU Bilgisayar Mühendisliğinde Doktora yapmaktadır. " Kalıcı Gelişmiş Saldırılar ve Siber Güvenlik" üzerinde çalışmaktadır.


Bilgisayar Yüksek Mühendisidir. Ayrıca, Elektrik-Elektronik mühendisi ve İşletme bölümlerini bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu "kurumsal ağlarda sızma testleri ve önlemleri" idi.Akademik olarak da bilgi güvenliği üzerine çalışmaktadır.Kariyerinin ilk yıllarında bilgi işlem sorumluluğu, sistem destek uzmanlığı yaptıktan sonra, IT manager, IT koordinator ve son 3 yılda da kurumsal firmalara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmaktadır Yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibidir.


9 uluslararası sınavda alınmış Microsoft sistem mühendisliği güvenlik sertifikasıyla birlikte, EC Council' den eğitim alarak CEH v9 sertifikasını almıştır. MCSE, CEH ve bilgi güvenliği başlıklarında bireysel ve kurumsal eğitimler ve seminerler vermektedir.


ISO27001:2013 BGYS konusunda baş denetçilik, eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca Bilirkişilik ve Kamulaştırma Bilirkişilik yetkilendirme belgesi sahibidir. Hukuk firmaları ile beraber KVKK teknik uyum danışmanlığı yapmaktadır.


Ayrıca İzmir ve Ege Bölgesinde "Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik" ve "Kişisel Bilgi Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile ücretsiz seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. 16 ay gibi bir sürede 60 civarı etkinliğe çıkmıştır.


Detaylar için: http://www.cagripolat.com