Karşıyaka Bilgisayar Teknik Servis Telefonu

Günümüzde her evde en az iki bilgisayar var. Ayrıca iş yerindeki bilgisayarımızı, akıllı telefonumuzu, tabletimizi de işin içine katarsak bilgisayarlarımızın hayatımızın her alanına girdiğini düşünebiliriz.

Evinizdeki ya da iş yerinizdeki bilgisayarınız bozulduysa, yanı başınızda Karşıyaka'da bilgisayarınızla ilgili çözümü 7 gün 24 saat sizin için üretiyoruz.

Bütün İzmir'de olduğu gibi Karşıyaka bilgisayar teknik servisi olarak işlerinizin veya eğlencenizin aksamaması için size kısa zaman içinde ulaşıyor ve cihazınızı yerinizden teslim alarak, onarıp, yerine teslim ediyoruz.

Toshiba, Asus, Dell, Casper, HP, Exper gibi bilgisayar markalarınızda herhangi bir sorun olması durumunda bize 0553 337 48 11 numaralı telefondan hemen ulaşabilirsiniz. Onlarca bilgisayar modelinde hızlı çözüm ve evinize teslim teknik servisle kapınıza kadar geliyoruz."Karşıyaka Bilgisayar Teknik Servis Telefonu" Hakkında Kafanıza Takılanı Hemen Sorun

Çağrı Polat

Şu anda DEU Bilgisayar Mühendisliğinde Doktora yapmaktadır. " Kalıcı Gelişmiş Saldırılar ve Siber Güvenlik" üzerinde çalışmaktadır.


Bilgisayar Yüksek Mühendisidir. Ayrıca, Elektrik-Elektronik mühendisi ve İşletme bölümlerini bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu "kurumsal ağlarda sızma testleri ve önlemleri" idi.Akademik olarak da bilgi güvenliği üzerine çalışmaktadır.Kariyerinin ilk yıllarında bilgi işlem sorumluluğu, sistem destek uzmanlığı yaptıktan sonra, IT manager, IT koordinator ve son 3 yılda da kurumsal firmalara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmaktadır Yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibidir.


9 uluslararası sınavda alınmış Microsoft sistem mühendisliği güvenlik sertifikasıyla birlikte, EC Council' den eğitim alarak CEH v9 sertifikasını almıştır. MCSE, CEH ve bilgi güvenliği başlıklarında bireysel ve kurumsal eğitimler ve seminerler vermektedir.


ISO27001:2013 BGYS konusunda baş denetçilik, eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca Bilirkişilik ve Kamulaştırma Bilirkişilik yetkilendirme belgesi sahibidir. Hukuk firmaları ile beraber KVKK teknik uyum danışmanlığı yapmaktadır.


Ayrıca İzmir ve Ege Bölgesinde "Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik" ve "Kişisel Bilgi Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile ücretsiz seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. 16 ay gibi bir sürede 60 civarı etkinliğe çıkmıştır.


Detaylar için: http://www.cagripolat.com