Nokia N95 telefondan maillerime nasıl bakabilirim?

GMail ve diğer POP3, IMAP tabanlı mail adreslerinden maillerinizi SMS alırmış gibi okumak istiyorsanız Mail for Exchange tam size göre bir program. Basit arayüzüyle istediğiniz periyotlarda mailinizi kontrol ederek, posta kutunuza düşen postaları size okutuyor. Google'ın resmi senkronize aracı olarak kullandığı Mail for Exchange'nin mucizevi iki görevi daha var. GMail'de yarattığınız görevlerinizi ve Google Takvim'de yarattığınız günlük olaylarınızı senkronize etmek yoluyla N Serisi telefonunuzdaki takviminizle senkronize ediyor. Ayrıca Outlook takvimdeki bilgilerinizi de telefonunuzun takvimiyle sizin haberiniz olmadan örneğin 3 saatte bir kontrol edebiliyorsunuz. Böylece sizin kontrol etmenize gerek kalmadan, postalarınız, takviminiz size kendini kontrol ettiriyor. Bu bedava programı indirmek için buradaki linki kullanabilirsiniz."Nokia N95 telefondan maillerime nasıl bakabilirim?" Hakkında Kafanıza Takılanı Hemen Sorun

Çağrı Polat

Şu anda DEU Bilgisayar Mühendisliğinde Doktora yapmaktadır. " Kalıcı Gelişmiş Saldırılar ve Siber Güvenlik" üzerinde çalışmaktadır.


Bilgisayar Yüksek Mühendisidir. Ayrıca, Elektrik-Elektronik mühendisi ve İşletme bölümlerini bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu "kurumsal ağlarda sızma testleri ve önlemleri" idi.Akademik olarak da bilgi güvenliği üzerine çalışmaktadır.Kariyerinin ilk yıllarında bilgi işlem sorumluluğu, sistem destek uzmanlığı yaptıktan sonra, IT manager, IT koordinator ve son 3 yılda da kurumsal firmalara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmaktadır Yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibidir.


9 uluslararası sınavda alınmış Microsoft sistem mühendisliği güvenlik sertifikasıyla birlikte, EC Council' den eğitim alarak CEH v9 sertifikasını almıştır. MCSE, CEH ve bilgi güvenliği başlıklarında bireysel ve kurumsal eğitimler ve seminerler vermektedir.


ISO27001:2013 BGYS konusunda baş denetçilik, eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca Bilirkişilik ve Kamulaştırma Bilirkişilik yetkilendirme belgesi sahibidir. Hukuk firmaları ile beraber KVKK teknik uyum danışmanlığı yapmaktadır.


Ayrıca İzmir ve Ege Bölgesinde "Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik" ve "Kişisel Bilgi Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile ücretsiz seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. 16 ay gibi bir sürede 60 civarı etkinliğe çıkmıştır.


Detaylar için: http://www.cagripolat.com