Outlook 2010 Seçimi Yazdır Sorunu Çözümü

Outlook 2003 de olan uzun bir mailde sadece sizin istediğiniz yeri yazdırmaya yarayan "seçim" kısmı outlook 2007 ve outlook 2010 de mevcut değildir.

Uzun maillerde özellikle sıkıntılı yataracak durum aslında ciddi bir eksikliktir.

Bunun alternatif çözümü için herhangi bir iletiyi açtıktan sonra Eylemler > Tarayıcıda Görüntüle yolunu izleyebilir ve tarayıcı üzerinden belirli bir alanı yazdırabilirsiniz.

Not: Eğer tarayıcıda görüntüle yok ise ileti açıkken sol üstteki oka tıklayıp diğer komutlardan komut seçin kısmında tüm komutlar seçilerek Tarayıcıda Görüntüle komutu seçilerek üst panele eklenebilir."Outlook 2010 Seçimi Yazdır Sorunu Çözümü" Hakkında Kafanıza Takılanı Hemen Sorun

Çağrı Polat

Şu anda DEU Bilgisayar Mühendisliğinde Doktora yapmaktadır. " Kalıcı Gelişmiş Saldırılar ve Siber Güvenlik" üzerinde çalışmaktadır.


Bilgisayar Yüksek Mühendisidir. Ayrıca, Elektrik-Elektronik mühendisi ve İşletme bölümlerini bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu "kurumsal ağlarda sızma testleri ve önlemleri" idi.Akademik olarak da bilgi güvenliği üzerine çalışmaktadır.Kariyerinin ilk yıllarında bilgi işlem sorumluluğu, sistem destek uzmanlığı yaptıktan sonra, IT manager, IT koordinator ve son 3 yılda da kurumsal firmalara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmaktadır Yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibidir.


9 uluslararası sınavda alınmış Microsoft sistem mühendisliği güvenlik sertifikasıyla birlikte, EC Council' den eğitim alarak CEH v9 sertifikasını almıştır. MCSE, CEH ve bilgi güvenliği başlıklarında bireysel ve kurumsal eğitimler ve seminerler vermektedir.


ISO27001:2013 BGYS konusunda baş denetçilik, eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca Bilirkişilik ve Kamulaştırma Bilirkişilik yetkilendirme belgesi sahibidir. Hukuk firmaları ile beraber KVKK teknik uyum danışmanlığı yapmaktadır.


Ayrıca İzmir ve Ege Bölgesinde "Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik" ve "Kişisel Bilgi Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile ücretsiz seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. 16 ay gibi bir sürede 60 civarı etkinliğe çıkmıştır.


Detaylar için: http://www.cagripolat.com