Panasonic Dp 1820P Ayarları Resetleme Ve Arıza Temizleme İşlemi

Resetlemek İşlemi olarakta diyebiliriz.Öncelikle Fustion , Orginal , 3  (Bu tuşlara sırayla basılır. Ekranda F1 olunca 9 a Baslır Ekranda F9 görürüz. F9 gördüken sonra Start 6 ya basılır. (ramintalize)  Görünce Set e basılır. sonrada 2 tuşuna basılır. (LBP error log  clear ) çıkınca Set tuşuna basılır. 6 ya basılır.Tekrar Set tuşuna basılır. 5 Tuşlanır (LBP Fuser Reset) çıkınca Set tuşuna basılır. 1:Yes Basınca Bip sesinden sonra (Makina kapat aç  Yapılır) ve Cihaz Resetlenmiş Olur.        "Panasonic Dp 1820P Ayarları Resetleme Ve Arıza Temizleme İşlemi" Hakkında Kafanıza Takılanı Hemen Sorun

Çağrı Polat

Şu anda DEU Bilgisayar Mühendisliğinde Doktora yapmaktadır. " Kalıcı Gelişmiş Saldırılar ve Siber Güvenlik" üzerinde çalışmaktadır.


Bilgisayar Yüksek Mühendisidir. Ayrıca, Elektrik-Elektronik mühendisi ve İşletme bölümlerini bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu "kurumsal ağlarda sızma testleri ve önlemleri" idi.Akademik olarak da bilgi güvenliği üzerine çalışmaktadır.Kariyerinin ilk yıllarında bilgi işlem sorumluluğu, sistem destek uzmanlığı yaptıktan sonra, IT manager, IT koordinator ve son 3 yılda da kurumsal firmalara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmaktadır Yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibidir.


9 uluslararası sınavda alınmış Microsoft sistem mühendisliği güvenlik sertifikasıyla birlikte, EC Council' den eğitim alarak CEH v9 sertifikasını almıştır. MCSE, CEH ve bilgi güvenliği başlıklarında bireysel ve kurumsal eğitimler ve seminerler vermektedir.


ISO27001:2013 BGYS konusunda baş denetçilik, eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca Bilirkişilik ve Kamulaştırma Bilirkişilik yetkilendirme belgesi sahibidir.


Ayrıca İzmir ve Ege Bölgesinde "Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik" ve "Kişisel Bilgi Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile ücretsiz seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. 16 ay gibi bir sürede 60 civarı etkinliğe çıkmıştır.