PC-ASUS EeeTOP ATOM D425 Panel PC Hakkında

Cihazın Genel Özellikleri:

Cpu Cinsi ATOM  
Cpu Hızı 1.8 GHz  
Cpu Standart / Maksimum Intel ® Atom D425  
Bellek DDR3 800 MHz 1GB  
Maksimum Bellek 2GB  
Sabit Disk (GB) 250 GB  
Ekran 15.6 "(39.6cm) Geniş Ekran (16:9) / HD (1366x768) LED Backlight Ekran  
Fdd / Card Reader 3-in-1 kart okuyucu (SD / SDHC / MMC Plus)  
Ekran Kartı Intel ® Entegre GMA3150  
Network (Mbit/Sec) 802.11 b / g / n  
I/O Port 1 x D-Sub Çıkışı , 1 x COM Port , 2 x USB 2.0 , 1 x LAN portu  
İşletim Sistemi DOS

Bu cihazı stok sistemi için bir kiosk'un içine koyarak kullandık.Cihazın performansı ve stabilliği mükemmele yakın.Cihazda görülen özellikler ektedir:

Olumlu Yanları:

- Çok hızlı ve stabil
- Windows 7 de sadece ekran kartı ve etherneti tanımıyor.Onun dışında tüm driverları otomatik tanıyor.
- Zebra TLP-2844 barkod yazıcı ile uyumu çok iyi.(Argox ve datamax barkod yazıcı ile de sorun yok)
- Wireless'ı içinde bütünleşik olması çok büyük avantaj. 
- Fiyatı çok uygun 

Olumsuz Yanları:

- Dokunmatiğindeki hassasiyet çok mükemmel değil ama işinizi görür.
- Çözünürlük küçültüğünde dokunmatik kısmı da küçülüyor. 

Size bu ürünü kesinlikle öneririz.

Bu cihaz ve yazıcı ile bilgi, destek ve fiyat almak için info@erasistem.net ulaşabilirsiniz.."PC-ASUS EeeTOP ATOM D425 Panel PC Hakkında" Hakkında Kafanıza Takılanı Hemen Sorun

Çağrı Polat

Şu anda DEU Bilgisayar Mühendisliğinde Doktora yapmaktadır. " Kalıcı Gelişmiş Saldırılar ve Siber Güvenlik" üzerinde çalışmaktadır.


Bilgisayar Yüksek Mühendisidir. Ayrıca, Elektrik-Elektronik mühendisi ve İşletme bölümlerini bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu "kurumsal ağlarda sızma testleri ve önlemleri" idi.Akademik olarak da bilgi güvenliği üzerine çalışmaktadır.Kariyerinin ilk yıllarında bilgi işlem sorumluluğu, sistem destek uzmanlığı yaptıktan sonra, IT manager, IT koordinator ve son 3 yılda da kurumsal firmalara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmaktadır Yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibidir.


9 uluslararası sınavda alınmış Microsoft sistem mühendisliği güvenlik sertifikasıyla birlikte, EC Council' den eğitim alarak CEH v9 sertifikasını almıştır. MCSE, CEH ve bilgi güvenliği başlıklarında bireysel ve kurumsal eğitimler ve seminerler vermektedir.


ISO27001:2013 BGYS konusunda baş denetçilik, eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca Bilirkişilik ve Kamulaştırma Bilirkişilik yetkilendirme belgesi sahibidir. Hukuk firmaları ile beraber KVKK teknik uyum danışmanlığı yapmaktadır.


Ayrıca İzmir ve Ege Bölgesinde "Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik" ve "Kişisel Bilgi Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile ücretsiz seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. 16 ay gibi bir sürede 60 civarı etkinliğe çıkmıştır.


Detaylar için: http://www.cagripolat.com