PuantorPRO PDKS Yazılımı

PuantorPRO Microsoft .net geliştirilmektedir.Veri kayıt için Microsoft SQL veritabanı kullanılmaktadır.Veritabanında bütünüyle ilişkili tablolar ve obje merkezli tasarım yapılmıştır.Tüm modüller tek bir veri tabanı içinde tutulmaktadır. Hepsi birbiri ile entegre çalışmaktadırlar.

Genel Özellikler :
- Kolay - Kullanıcı Dostu Arabirimler
- Esnek - Her Sektöre Özel Çalışma Tipleri 
- Sağlam - MS SQL Veritabanı 
- Güvenli - Kullanıcı Bazlı Erişim Hakları 
- Entegre - IK ve Bordro Yazılımlara Entegrasyon 
- Dinamik - Esnek Raporlar  

Program Modül ve Bölümleri:

Sabit Tanımlamalar:

- Şirket Tanımları
- Şube Bölüm Departman
- Aylık Puantaj Tanımları
- Puantaj Tipleri
- Puantaj Günlüğü
- Periyod Tanımları
- Mesai Tablosu
- Fazla Mesai Nedenleri
- Personel Grup Tanımları
- Araç Servis Tanımlama
- İşten Ayrılma Neden Tanımı
- Personel Sicil Tanımlama

Hareketler:

- Veri İşleme
- Kart Okutma Bilgileri
- Hareket İşleme
- Giriş Çıkış Hareketleri
- Hareketleri Geri Alma
- Fazla Mesai Onaylama
- Mesai Tablo Değişikliği
- Toplu Mesai Tablo Değişikliği

Puantaj:

- Puantaj
- Günlük Puantaj Sonuçları
- Aylık Puantaj Sonuçları

Raporlar:

Standart ve özel raporlar mevcuttur.

Diğer:

Ayarlar kısmında sql bağlantı ayarları girilir."PuantorPRO PDKS Yazılımı" Hakkında Kafanıza Takılanı Hemen Sorun

Çağrı Polat

Şu anda DEU Bilgisayar Mühendisliğinde Doktora yapmaktadır. " Kalıcı Gelişmiş Saldırılar ve Siber Güvenlik" üzerinde çalışmaktadır.


Bilgisayar Yüksek Mühendisidir. Ayrıca, Elektrik-Elektronik mühendisi ve İşletme bölümlerini bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu "kurumsal ağlarda sızma testleri ve önlemleri" idi.Akademik olarak da bilgi güvenliği üzerine çalışmaktadır.Kariyerinin ilk yıllarında bilgi işlem sorumluluğu, sistem destek uzmanlığı yaptıktan sonra, IT manager, IT koordinator ve son 3 yılda da kurumsal firmalara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmaktadır Yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibidir.


9 uluslararası sınavda alınmış Microsoft sistem mühendisliği güvenlik sertifikasıyla birlikte, EC Council' den eğitim alarak CEH v9 sertifikasını almıştır. MCSE, CEH ve bilgi güvenliği başlıklarında bireysel ve kurumsal eğitimler ve seminerler vermektedir.


ISO27001:2013 BGYS konusunda baş denetçilik, eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca Bilirkişilik ve Kamulaştırma Bilirkişilik yetkilendirme belgesi sahibidir. Hukuk firmaları ile beraber KVKK teknik uyum danışmanlığı yapmaktadır.


Ayrıca İzmir ve Ege Bölgesinde "Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik" ve "Kişisel Bilgi Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile ücretsiz seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. 16 ay gibi bir sürede 60 civarı etkinliğe çıkmıştır.


Detaylar için: http://www.cagripolat.com