ReederLITE2 E Kitap Okuyucu Almak İsteyenler

 

Kitap okumayı sevenlere binlerce kitabı yanında taşıma imkanı veren reeder LITE2 e-kitap okuyucu, aynı zamanda e link ekran özelliği ile gerçek kitap okumaktan farksız. 

Desteklediği Formatlar 

Epub  - Word  - Pdf
 - Mp3

 Artı özellikleri

 

 - E link ekran teknolojisi ile gerçek kağıttan okuyormuş hissi( Gözleri yormayan ekran)
 - Açık havada parlama olmadan okuma
 - 2 Gb dahili micro SD kart ile 32 GB a kadar arttırılabilir kapasite 
 - Usb bağlantısı ile bilgisayardan  dosya aktarımı  
 - Ayraç koyarak kaldığın yerden devam edebilme
 - Türkçe menü
 - Klavye ile kitap ve sayfa sayfalarda arama yapabilme
 - Mp3 çalma özelliği
 - Kendi hazıladığınız dökümanları yükleyip okuyabilme
 - 215 gram ağırlığı ile oldukça hafif olması  
 - 3 haftaya varan şarj ömrü  
 - Türkiyede satılan en ucuz e kitap okuyucu olması

 

 Eksi Özellikleri

 - Ekran geçişlerinde bir önceki ekrandan çok zayıfta olsa mürekkep izleri kalabiliyor.
 - Pdf dosyalarını görüntülerken okunabilirlik çok iyi değil. Büyüteç özelliği ile sayfa yakınlaştırıldığında da eksik görüntüleme oluyor.
 - Epub formatındaki kitaplarda son sayfa bilgisi ekranın sağ altına düşmeden, istediğiniz sayfaya gidemiyosunuz ve ayraçlara ulaşılamıyor.Örneğin bin sayfalık bir kitapta kitap açıldıktan yaklaşık 2 dk sonra ayraça ulaşabiliyorsunuz.
 - Radyo çalar özelliği olmasına rağmen türkiye radyo kanallarının bulunduğu  frekans aralığı aktif değil.
 - Yanında taşıma kılıfı yok. E kitap okuyucuyu satın aldığınız yerde bile kılıfını satmıyorlar.
 - Kitapları klasörler halinde yükleseniz bile hepsi bir arada çıkıyor. Guruplandırma yapılamıyor."ReederLITE2 E Kitap Okuyucu Almak İsteyenler" Hakkında Kafanıza Takılanı Hemen Sorun

Çağrı Polat

Şu anda DEU Bilgisayar Mühendisliğinde Doktora yapmaktadır. " Kalıcı Gelişmiş Saldırılar ve Siber Güvenlik" üzerinde çalışmaktadır.


Bilgisayar Yüksek Mühendisidir. Ayrıca, Elektrik-Elektronik mühendisi ve İşletme bölümlerini bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu "kurumsal ağlarda sızma testleri ve önlemleri" idi.Akademik olarak da bilgi güvenliği üzerine çalışmaktadır.Kariyerinin ilk yıllarında bilgi işlem sorumluluğu, sistem destek uzmanlığı yaptıktan sonra, IT manager, IT koordinator ve son 3 yılda da kurumsal firmalara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmaktadır Yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibidir.


9 uluslararası sınavda alınmış Microsoft sistem mühendisliği güvenlik sertifikasıyla birlikte, EC Council' den eğitim alarak CEH v9 sertifikasını almıştır. MCSE, CEH ve bilgi güvenliği başlıklarında bireysel ve kurumsal eğitimler ve seminerler vermektedir.


ISO27001:2013 BGYS konusunda baş denetçilik, eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca Bilirkişilik ve Kamulaştırma Bilirkişilik yetkilendirme belgesi sahibidir.


Ayrıca İzmir ve Ege Bölgesinde "Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik" ve "Kişisel Bilgi Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile ücretsiz seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. 16 ay gibi bir sürede 60 civarı etkinliğe çıkmıştır.