Samsung Sinema Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Samsung firmasından bir ürün aldıysanız, özellikle tv ve cep telefonu ürünlerinde samsung sinema özelliği mevcuttur. Bu özelliği kullanmak için telefon numaranızı giriyorsunuz ve size bir uyarı vermeden aylık* 4 tl gibi bir ücret telefondan kesilmektedir.

Çözümü "IPTAL" yazıp "6662" 'e mesaj atarak gerçekleştirebiliyoruz.

Size üyeliğin iptal edildiğine dair bilgilendirme mesajı gelecektir.

Bu işlemin telefon operatörleri ile bir alakası yoktur. Bu işlem samsung un belirlediği 4TL lik ücretin operatorler tarafından kesilmesi ile alakalıdır.

 

*: Bize mail aracılığı ile ulaşan Atalay Bey'in konuyla ilgili bir notu var: "Samsung Sinema Abonelik yıllık 4 tl kesiyor bu ücret telefondan kesilmektedir." ifadeniz üzerine bende üyeliğimi iptal etmemiştim. nasılsa yılda bir kere diye... faakat her ay kesildiğini "Samsung " yetkilisinden öğrendim... Lütfen yazınızı düzelterek tekrar yayınlayın.... ben yandım bari diğer kullanıcılar mağdur olmasın.."Samsung Sinema Aboneliği Nasıl İptal Edilir?" Hakkında Kafanıza Takılanı Hemen Sorun

Çağrı Polat

Şu anda DEU Bilgisayar Mühendisliğinde Doktora yapmaktadır. " Kalıcı Gelişmiş Saldırılar ve Siber Güvenlik" üzerinde çalışmaktadır.


Bilgisayar Yüksek Mühendisidir. Ayrıca, Elektrik-Elektronik mühendisi ve İşletme bölümlerini bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu "kurumsal ağlarda sızma testleri ve önlemleri" idi.Akademik olarak da bilgi güvenliği üzerine çalışmaktadır.Kariyerinin ilk yıllarında bilgi işlem sorumluluğu, sistem destek uzmanlığı yaptıktan sonra, IT manager, IT koordinator ve son 3 yılda da kurumsal firmalara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmaktadır Yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibidir.


9 uluslararası sınavda alınmış Microsoft sistem mühendisliği güvenlik sertifikasıyla birlikte, EC Council' den eğitim alarak CEH v9 sertifikasını almıştır. MCSE, CEH ve bilgi güvenliği başlıklarında bireysel ve kurumsal eğitimler ve seminerler vermektedir.


ISO27001:2013 BGYS konusunda baş denetçilik, eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca Bilirkişilik ve Kamulaştırma Bilirkişilik yetkilendirme belgesi sahibidir.


Ayrıca İzmir ve Ege Bölgesinde "Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik" ve "Kişisel Bilgi Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile ücretsiz seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. 16 ay gibi bir sürede 60 civarı etkinliğe çıkmıştır.