Snort (Saldırı Tespit ve Engelleme Sistemi) Eğitimi

Snort (Saldırı Tespit ve Engelleme Sistemi) Eğitimi

Snort açık kaynak kodlu bir saldırı tespit ve engelleme sistemidir. Era sistem olarak kurumlara ve bireysel kullanıcılara 1 ve 2 günlük snort eğitimleri vererek ağ güvenliği ile ilgili büyük bir boşluğu dolduruyoruz.

 

Uygun fiyatlı eğitimimizden sizde yararlanmak ve ağınızda böyle bir yapıyı kendiniz kurup yönetmek için bize ulaşabilir, eğitim detaylarını ve diğer ayrıntıları bize ulaşarak alabilirsiniz.

 

Eğitimi Etik hacker Çağrı Polat verecek olup, bilgi güvenliği eğitimi ile alakalı başlıklarda bize ulaşabilirsiniz."Snort (Saldırı Tespit ve Engelleme Sistemi) Eğitimi" Hakkında Kafanıza Takılanı Hemen Sorun

Çağrı Polat

Şu anda DEU Bilgisayar Mühendisliğinde Doktora yapmaktadır. " Kalıcı Gelişmiş Saldırılar ve Siber Güvenlik" üzerinde çalışmaktadır.


Bilgisayar Yüksek Mühendisidir. Ayrıca, Elektrik-Elektronik mühendisi ve İşletme bölümlerini bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu "kurumsal ağlarda sızma testleri ve önlemleri" idi.Akademik olarak da bilgi güvenliği üzerine çalışmaktadır.Kariyerinin ilk yıllarında bilgi işlem sorumluluğu, sistem destek uzmanlığı yaptıktan sonra, IT manager, IT koordinator ve son 3 yılda da kurumsal firmalara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmaktadır Yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibidir.


9 uluslararası sınavda alınmış Microsoft sistem mühendisliği güvenlik sertifikasıyla birlikte, EC Council' den eğitim alarak CEH v9 sertifikasını almıştır. MCSE, CEH ve bilgi güvenliği başlıklarında bireysel ve kurumsal eğitimler ve seminerler vermektedir.


ISO27001:2013 BGYS konusunda baş denetçilik, eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca Bilirkişilik ve Kamulaştırma Bilirkişilik yetkilendirme belgesi sahibidir. Hukuk firmaları ile beraber KVKK teknik uyum danışmanlığı yapmaktadır.


Ayrıca İzmir ve Ege Bölgesinde "Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik" ve "Kişisel Bilgi Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile ücretsiz seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. 16 ay gibi bir sürede 60 civarı etkinliğe çıkmıştır.


Detaylar için: http://www.cagripolat.com