Sosyal Medya Danışmanlığı

Era Sistem olarak yaptığımız işlerin başında sosyal medya danışmanlığı geliyor.Türkiye'nin farklı sektörlerinde bir çok firmaya Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetini veriyoruz. Referanslarımız kısmında bu firmaları bulabilirsiniz.

Bu İçerikte Verdiğimiz Hizmetler:

- Sosyal medya sayfa ve profillerin yönetimi
- Sosyal medya takipçi yönetimi
- Sosyal medya marka yönetimi
- Sosyal medya strateji yönetimi
- Sosyal medya hesapları ayrıntılı raporlaması
- Sosyal medya reklam kampanyaları yönetimi
- Mikrosite altyapıları
- Web sistenizin sosyal medya optimizasyonu
- İtibar yönetimi
- Twitter Trend Topic hedeflemeli reklamlar
- Facebook retargeting reklam modelleri
- Web sayfası üyelik sistemi Facebook entegrasyonu

Uygun fiyatlara sizde üstteki konularda bizimle çalışmak isterseniz bir telefon ve mail kadar uzağınızdayız."Sosyal Medya Danışmanlığı" Hakkında Kafanıza Takılanı Hemen Sorun

Çağrı Polat

Şu anda DEU Bilgisayar Mühendisliğinde Doktora yapmaktadır. " Kalıcı Gelişmiş Saldırılar ve Siber Güvenlik" üzerinde çalışmaktadır.


Bilgisayar Yüksek Mühendisidir. Ayrıca, Elektrik-Elektronik mühendisi ve İşletme bölümlerini bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu "kurumsal ağlarda sızma testleri ve önlemleri" idi.Akademik olarak da bilgi güvenliği üzerine çalışmaktadır.Kariyerinin ilk yıllarında bilgi işlem sorumluluğu, sistem destek uzmanlığı yaptıktan sonra, IT manager, IT koordinator ve son 3 yılda da kurumsal firmalara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmaktadır Yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibidir.


9 uluslararası sınavda alınmış Microsoft sistem mühendisliği güvenlik sertifikasıyla birlikte, EC Council' den eğitim alarak CEH v9 sertifikasını almıştır. MCSE, CEH ve bilgi güvenliği başlıklarında bireysel ve kurumsal eğitimler ve seminerler vermektedir.


ISO27001:2013 BGYS konusunda baş denetçilik, eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca Bilirkişilik ve Kamulaştırma Bilirkişilik yetkilendirme belgesi sahibidir. Hukuk firmaları ile beraber KVKK teknik uyum danışmanlığı yapmaktadır.


Ayrıca İzmir ve Ege Bölgesinde "Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik" ve "Kişisel Bilgi Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile ücretsiz seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. 16 ay gibi bir sürede 60 civarı etkinliğe çıkmıştır.


Detaylar için: http://www.cagripolat.com