Sosyal Medya Güvenlik ve Farkındalık Eğitimi

Sosyal Medya Güvenlik ve Farkındalık Eğitimi

Sosyal medya günümüzde saldırı vektörü olarak kullanılmaya ve kurumlardan bilgi sızdırmak için gereken ilişkilerin başladığı noktalar olmaya başlamıştır.

 

İşin bu yönüyle tehlikeli olan ama kullanıcılar tarafından önemsenmeyen bu özellik firmaların canını sıkacak gibi duruyor. Bu noktada firmamızın Uzman Eğitmeni Etik Hacker Çağrı Polat tarafından kurumsal ve bireysel olarak Sosyal Medya Güvenlik ve Farkındalık Eğitimleri verilmektedir.

 

Normal beyaz yaka ve üst yöneticilere verilecek bu eğitim ile sosyal medya tarafından gelecek tehditlerin bertaraf edilme yolları ve farkındalık üzerinde duruluyor olacak.

 

Eğitimler 1 tam gün yani 8 saatlik eğitimler olup, isteğe bağlı kurumunuzda ya da bizim eğitim merkezimizde olabilecektir. Başta izmir olmak üzere, tüm ege bölgesi ve İstanbul, Ankara gibi illere de bu seminerleri vermekteyiz.

 

Bize mail ve telefon ile ulaşabilir ve eğitim modülleri ve ücreti hakkında gerekli detaylı bilgileri alabilirsiniz."Sosyal Medya Güvenlik ve Farkındalık Eğitimi" Hakkında Kafanıza Takılanı Hemen Sorun

Çağrı Polat

Şu anda DEU Bilgisayar Mühendisliğinde Doktora yapmaktadır. " Kalıcı Gelişmiş Saldırılar ve Siber Güvenlik" üzerinde çalışmaktadır.


Bilgisayar Yüksek Mühendisidir. Ayrıca, Elektrik-Elektronik mühendisi ve İşletme bölümlerini bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu "kurumsal ağlarda sızma testleri ve önlemleri" idi.Akademik olarak da bilgi güvenliği üzerine çalışmaktadır.Kariyerinin ilk yıllarında bilgi işlem sorumluluğu, sistem destek uzmanlığı yaptıktan sonra, IT manager, IT koordinator ve son 3 yılda da kurumsal firmalara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmaktadır Yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibidir.


9 uluslararası sınavda alınmış Microsoft sistem mühendisliği güvenlik sertifikasıyla birlikte, EC Council' den eğitim alarak CEH v9 sertifikasını almıştır. MCSE, CEH ve bilgi güvenliği başlıklarında bireysel ve kurumsal eğitimler ve seminerler vermektedir.


ISO27001:2013 BGYS konusunda baş denetçilik, eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca Bilirkişilik ve Kamulaştırma Bilirkişilik yetkilendirme belgesi sahibidir. Hukuk firmaları ile beraber KVKK teknik uyum danışmanlığı yapmaktadır.


Ayrıca İzmir ve Ege Bölgesinde "Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik" ve "Kişisel Bilgi Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile ücretsiz seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. 16 ay gibi bir sürede 60 civarı etkinliğe çıkmıştır.


Detaylar için: http://www.cagripolat.com