Twitter Yasaklandı Nasıl Girilir

Twitter bildiğiniz gibi hükümet tarafından engellendi. Twitter girme yolları aşağıdadır:

- En güvenli gitme yolu DNS leri 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 yaparak girmedir. Fakat bu iplerinde engellendiği bilgisi geldi bu günlerde. Bu noktada tek giriş yöntemi VPN dir.

- VPN ile girmek için de en kolayı chrome ve diğer browser eklentisi olan zenmate i kullanarak girmektir. Bu adresten girerek hemen yükleyebilirsiniz. Diğer ücretli VPN ile daha güvenli bir şekilde girebilirsiniz.

UYARI: 

VPN açık iken bancılık ve diğer önemli işlerinizi yapmamanızı tavsiye ederim. Mantık olarak tüm verilerinizin ilgili adres üzerinden geçtiği düşünülürse bu konuda dikkat etmeniz gerekiyor."Twitter Yasaklandı Nasıl Girilir" Hakkında Kafanıza Takılanı Hemen Sorun

Çağrı Polat

Şu anda DEU Bilgisayar Mühendisliğinde Doktora yapmaktadır. " Kalıcı Gelişmiş Saldırılar ve Siber Güvenlik" üzerinde çalışmaktadır.


Bilgisayar Yüksek Mühendisidir. Ayrıca, Elektrik-Elektronik mühendisi ve İşletme bölümlerini bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu "kurumsal ağlarda sızma testleri ve önlemleri" idi.Akademik olarak da bilgi güvenliği üzerine çalışmaktadır.Kariyerinin ilk yıllarında bilgi işlem sorumluluğu, sistem destek uzmanlığı yaptıktan sonra, IT manager, IT koordinator ve son 3 yılda da kurumsal firmalara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmaktadır Yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibidir.


9 uluslararası sınavda alınmış Microsoft sistem mühendisliği güvenlik sertifikasıyla birlikte, EC Council' den eğitim alarak CEH v9 sertifikasını almıştır. MCSE, CEH ve bilgi güvenliği başlıklarında bireysel ve kurumsal eğitimler ve seminerler vermektedir.


ISO27001:2013 BGYS konusunda baş denetçilik, eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca Bilirkişilik ve Kamulaştırma Bilirkişilik yetkilendirme belgesi sahibidir. Hukuk firmaları ile beraber KVKK teknik uyum danışmanlığı yapmaktadır.


Ayrıca İzmir ve Ege Bölgesinde "Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik" ve "Kişisel Bilgi Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile ücretsiz seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. 16 ay gibi bir sürede 60 civarı etkinliğe çıkmıştır.


Detaylar için: http://www.cagripolat.com