Ücretsiz Online MP3 Kesme Programı

Çok tutan ve başarılı bir online site olan mp3cut.net/tr sitesinin yaptığı iş istenilen mp3 veya müzik dosyasını istenen kısımlardan kesip, kaydetmeye ve bunu indirmeye yarıyor.

Ayrıca bu işlemi sadece mp3 de değil video dosyalarında da uygulayabiliyorsunuz.

Site adresi: http://mp3cut.net/tr/

Kendi Sitesindeki Açıklama:

Mp3 kesme işleminin detaylı anlatımıŞu an çevrimiçi mp3 kesme programını kullanmak üzeresiniz. Daha once beğendiğiniz bir şarkının kısa bir bölümünü kesip örneğin zil sesi yapmayı sık sık istemişsinizdir değil mi? Önceleri böyle bir işlemi yapabilmek için karmaşık ve zor bulunan dönüştürme ve biçimlendirme programı aramak zorundaydınız. Artık bunu geçmişte bırakabilirsiniz.

Mp3cut.net sitesinin sunduğu ücretsiz hizmetle kesme işlemi artık çok daha basit, hızlı ve kolay hale geliyor. Artık sorun yaşamayacaksınız. İlk olarak yapmanız gereken “mp3 yükle” duğmesine basıp istediğiniz dosyayı seçmeniz ve dosyanın yüklenip hazır hale gelmesini beklemenizdir. Biçimlendirme işlemi için dosyanın hazır olmasının (İnternet bağlantı hızınıza bağlı olarak) ardından “mp3 yükle” düğmesi altında yer alan şarkı göstergesi pembe renge, oynatma düğmesi ise kırmızı renge dönüşecektir. Şimdi mp3’ü kırpabilirsiniz. Karşınızda, şarkının ihtiyacınız olan kısmının başlangıcını ve sonunu yansıtan iki tane kaydırma çubuğu var. Buldunuz mu? Şimdi “mp3’ü kes ve indir” düğmesine basınız. İndirme hemen başlıyacaktır.

Dosya indirildi ve telefonunuza yüklenmeye hazır. Mp3cut.net’in size sunduğu mp3 kesme programı işte böyle kolay çalışmaktadır. Şüphesiz, istediğiniz zaman mp3 kesme programı indirip kullanabilirsiniz ancak sizin de şahit olduğunuz gibi sitemizin sunduğu hizmet daha fazla kullanıcı dostu ve ayrıca zaman kazanmanızı da sağlıyor."Ücretsiz Online MP3 Kesme Programı" Hakkında Kafanıza Takılanı Hemen Sorun

Çağrı Polat

Şu anda DEU Bilgisayar Mühendisliğinde Doktora yapmaktadır. " Kalıcı Gelişmiş Saldırılar ve Siber Güvenlik" üzerinde çalışmaktadır.


Bilgisayar Yüksek Mühendisidir. Ayrıca, Elektrik-Elektronik mühendisi ve İşletme bölümlerini bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu "kurumsal ağlarda sızma testleri ve önlemleri" idi.Akademik olarak da bilgi güvenliği üzerine çalışmaktadır.Kariyerinin ilk yıllarında bilgi işlem sorumluluğu, sistem destek uzmanlığı yaptıktan sonra, IT manager, IT koordinator ve son 3 yılda da kurumsal firmalara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmaktadır Yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibidir.


9 uluslararası sınavda alınmış Microsoft sistem mühendisliği güvenlik sertifikasıyla birlikte, EC Council' den eğitim alarak CEH v9 sertifikasını almıştır. MCSE, CEH ve bilgi güvenliği başlıklarında bireysel ve kurumsal eğitimler ve seminerler vermektedir.


ISO27001:2013 BGYS konusunda baş denetçilik, eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca Bilirkişilik ve Kamulaştırma Bilirkişilik yetkilendirme belgesi sahibidir. Hukuk firmaları ile beraber KVKK teknik uyum danışmanlığı yapmaktadır.


Ayrıca İzmir ve Ege Bölgesinde "Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik" ve "Kişisel Bilgi Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile ücretsiz seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. 16 ay gibi bir sürede 60 civarı etkinliğe çıkmıştır.


Detaylar için: http://www.cagripolat.com