Uydu İnternet ve Özellikleri

Hiçbir şekilde kablo gitmeyen ve 3G'den de yardım alamayacağınız bir noktaya neti nasıl götürürsünüz.İşte sorunun cevabı bu yazının içinde gizli.

Tooway sat firması artık türkiye'de de aktif şekilde uydu neti kolay ve uygun fiyatla evlere taşıyor.Sistem şu şekilde işliyor:

Direk çanak ve oradan switche inen bir kablo ve switch ekipmanı ile yaklaşık 30dk gibi kısa bir sürede çok başarılı şekilde sisteminizi kurup networkunüze internet verebilirsiniz.

Verilen Hizmetler:

Download: 10Mbps/8Mbps/6Mbps
Upload: 4Mbps/2Mbps/1Mbps

Avantajları:

- Tooway ™ kullanmak bu kadar kolay. Küçük bir uydu anteni evinizin dışına, uyduya bakacak şekilde monte edilecektir.
- Ek bir telefon hattı gerekmez. Internet’inizi, bu kolay kurulumdan sonra, hemen kullanabilirsiniz. 
- Türkiye'nin her yerinde kolay ve hızlı internet.
- Her bütçeye uygun tarifeler
- DSL, VoiP & HDTV imkanı
- Sözleşme süresi yok "Uydu İnternet ve Özellikleri" Hakkında Kafanıza Takılanı Hemen Sorun

Çağrı Polat

Şu anda DEU Bilgisayar Mühendisliğinde Doktora yapmaktadır. " Kalıcı Gelişmiş Saldırılar ve Siber Güvenlik" üzerinde çalışmaktadır.


Bilgisayar Yüksek Mühendisidir. Ayrıca, Elektrik-Elektronik mühendisi ve İşletme bölümlerini bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu "kurumsal ağlarda sızma testleri ve önlemleri" idi.Akademik olarak da bilgi güvenliği üzerine çalışmaktadır.Kariyerinin ilk yıllarında bilgi işlem sorumluluğu, sistem destek uzmanlığı yaptıktan sonra, IT manager, IT koordinator ve son 3 yılda da kurumsal firmalara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmaktadır Yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibidir.


9 uluslararası sınavda alınmış Microsoft sistem mühendisliği güvenlik sertifikasıyla birlikte, EC Council' den eğitim alarak CEH v9 sertifikasını almıştır. MCSE, CEH ve bilgi güvenliği başlıklarında bireysel ve kurumsal eğitimler ve seminerler vermektedir.


ISO27001:2013 BGYS konusunda baş denetçilik, eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca Bilirkişilik ve Kamulaştırma Bilirkişilik yetkilendirme belgesi sahibidir.


Ayrıca İzmir ve Ege Bölgesinde "Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik" ve "Kişisel Bilgi Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile ücretsiz seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. 16 ay gibi bir sürede 60 civarı etkinliğe çıkmıştır.