Uygulamalı CEH Eğitimi

Uygulamalı CEH Eğitimi

İzmir ve ege bölgesinde CEH v9 eğitimi uygulamalı bir şekilde almak istiyorsanız bize mail veya telefon yolu ile ulaşabilirsiniz.

 

Eğitimler ayda 1 defa veya isteğinize göre size özel açılabilmektadır ve full v9 uyumludur. Ayrıca uygulamalı istenen modüllerde bilgi güvenliği eğitimi uzman eğitimenimiz tarafından verilmektedir.

 

Eğitim içeri aşağıdaki gibidir:

1. Eğitim: Introduction to Ethical Hacking
2. Eğitim: Footprinting and Reconnaissance
3. Eğitim: Scanning Networks
4. Eğitim: Enumeration
5. Eğitim: System Hacking
6. Eğitim: Malware Threats(Trojan, Backdoor, Virus and Worm)
7. Eğitim: Sniffing
8. Eğitim: Social Engineering
9. Eğitim: Denail of Service
10. Eğitim: Session Hijacking
11. Eğitim: Hacking Webservers
12. Eğitim: Hacking Web Applications
13. Eğitim: SQL injection
14. Eğitim: Hacking Wireless Networks
15. Eğitim: Hacking Mobile Platforms
16. Eğitim: Evading Antivirus, IDS, Firewalls and Honeypots
17. Eğitim: Cloud Computing
18. Eğitim: Cryptography

 

Bu konularda toplam 35 saat, 50 saat, 90 saatlik eğitimler mevcuttur. Eğitimler kurumunuzda veya mekanınızda 1,2,3, 5 ve 10 ar kişilik özel sınıflar halinde açılabilmektedir. Eğitimin her sayfasında uygulamalar ve örnek soru çözümleri olacaktır. Bu eğitim ile CEH yani Ethical hacking sertifika sınavına ve genel bilgi güvenliğine aşina olup, kurum ve kuruluşlarınızı korumak için gerekli önlemleri öğreneceksiniz.

 

Eğer ilginiz var ise telefon veya mail bize ulaşınız."Uygulamalı CEH Eğitimi" Hakkında Kafanıza Takılanı Hemen Sorun

Çağrı Polat

Şu anda DEU Bilgisayar Mühendisliğinde Doktora yapmaktadır. " Kalıcı Gelişmiş Saldırılar ve Siber Güvenlik" üzerinde çalışmaktadır.


Bilgisayar Yüksek Mühendisidir. Ayrıca, Elektrik-Elektronik mühendisi ve İşletme bölümlerini bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu "kurumsal ağlarda sızma testleri ve önlemleri" idi.Akademik olarak da bilgi güvenliği üzerine çalışmaktadır.Kariyerinin ilk yıllarında bilgi işlem sorumluluğu, sistem destek uzmanlığı yaptıktan sonra, IT manager, IT koordinator ve son 3 yılda da kurumsal firmalara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmaktadır Yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibidir.


9 uluslararası sınavda alınmış Microsoft sistem mühendisliği güvenlik sertifikasıyla birlikte, EC Council' den eğitim alarak CEH v9 sertifikasını almıştır. MCSE, CEH ve bilgi güvenliği başlıklarında bireysel ve kurumsal eğitimler ve seminerler vermektedir.


ISO27001:2013 BGYS konusunda baş denetçilik, eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca Bilirkişilik ve Kamulaştırma Bilirkişilik yetkilendirme belgesi sahibidir. Hukuk firmaları ile beraber KVKK teknik uyum danışmanlığı yapmaktadır.


Ayrıca İzmir ve Ege Bölgesinde "Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik" ve "Kişisel Bilgi Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile ücretsiz seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. 16 ay gibi bir sürede 60 civarı etkinliğe çıkmıştır.


Detaylar için: http://www.cagripolat.com