Yandex Kurumsal Mail Servisini Başlattı

Yandex 2 ekim 2012 tarihi ile kurumsal e-mail servisini açtı.Yani artık kurumlar mail altyapıları için yandex'i seçebilecekler.

Yandex'in diğer servislere göre farklılıkları şu şekildedir:

- 2GB'a kadar mail'e imkan verebilmesi
- 1000 adet e-posta'nın ücretsiz dağıtılabilmesi
- pop ve imap servisleri ile postalara erişim mümkün
- SSL desteği var
- Arayüz ve kullanım kolay ve sade
- Gruba mail atama imkanı var
- Mobil cihazlar ile maile erişim imkanı var
- BIS ve BES aboneliklerini destekliyor 

SİZDE KURUMUNUZDA ÜCRETSİZ YANDEX MAİL ALTYAPISINI KULLANMAK İSTİYORSANIZ AŞAĞIDAKİ FORMDAN LÜTFEN BİZE ULAŞINIZ.. "Yandex Kurumsal Mail Servisini Başlattı" Hakkında Kafanıza Takılanı Hemen Sorun

Çağrı Polat

Şu anda DEU Bilgisayar Mühendisliğinde Doktora yapmaktadır. " Kalıcı Gelişmiş Saldırılar ve Siber Güvenlik" üzerinde çalışmaktadır.


Bilgisayar Yüksek Mühendisidir. Ayrıca, Elektrik-Elektronik mühendisi ve İşletme bölümlerini bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu "kurumsal ağlarda sızma testleri ve önlemleri" idi.Akademik olarak da bilgi güvenliği üzerine çalışmaktadır.Kariyerinin ilk yıllarında bilgi işlem sorumluluğu, sistem destek uzmanlığı yaptıktan sonra, IT manager, IT koordinator ve son 3 yılda da kurumsal firmalara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmaktadır Yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibidir.


9 uluslararası sınavda alınmış Microsoft sistem mühendisliği güvenlik sertifikasıyla birlikte, EC Council' den eğitim alarak CEH v9 sertifikasını almıştır. MCSE, CEH ve bilgi güvenliği başlıklarında bireysel ve kurumsal eğitimler ve seminerler vermektedir.


ISO27001:2013 BGYS konusunda baş denetçilik, eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca Bilirkişilik ve Kamulaştırma Bilirkişilik yetkilendirme belgesi sahibidir. Hukuk firmaları ile beraber KVKK teknik uyum danışmanlığı yapmaktadır.


Ayrıca İzmir ve Ege Bölgesinde "Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik" ve "Kişisel Bilgi Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile ücretsiz seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. 16 ay gibi bir sürede 60 civarı etkinliğe çıkmıştır.


Detaylar için: http://www.cagripolat.com