Yandex.Kurumlar için Mail Altyapısı Kurulumu

Firmamız Yandex.Kurumlar için Mail Altyapısını firmanıza ücretsiz kuruyor..Sadece yıllık bakım anlaşması karşılığı bu hizmeti siz de firmanıza alabilirsiniz..

Konuyu detaylıca sormak için bize yan taraftaki numaradan ulaşmanız yeterlidir.

Yandex maillerin avantajları:

- 1000 kullanıcıya kadar mail tanımlama
- 2GB a kadar mail gönderme kapasitesi
- Android, iphone ve blackberry den mail hizmetine erişim
- Hızlı ve kullanıcı dostu arayüz
- Tüm yazışmaları istenmeyen e-posta, virüsler ve yetkisiz girişlere karşı etkili bir şekilde koruyan güvenli veri depolama sistemi
- Otomatik olarak yeni adresler ekleme ve ipucu verme işlevlerine sahip adres defteri
- İnternet bağlantısına sahip her yerden ve mobil cihazlardan her an erişim
- HTTPS uzantısı ve SSL güvenlik protokolü desteği
- POP3 ve IMAP istemcileri desteği "Yandex.Kurumlar için Mail Altyapısı Kurulumu" Hakkında Kafanıza Takılanı Hemen Sorun

Çağrı Polat

Şu anda DEU Bilgisayar Mühendisliğinde Doktora yapmaktadır. " Kalıcı Gelişmiş Saldırılar ve Siber Güvenlik" üzerinde çalışmaktadır.


Bilgisayar Yüksek Mühendisidir. Ayrıca, Elektrik-Elektronik mühendisi ve İşletme bölümlerini bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu "kurumsal ağlarda sızma testleri ve önlemleri" idi.Akademik olarak da bilgi güvenliği üzerine çalışmaktadır.Kariyerinin ilk yıllarında bilgi işlem sorumluluğu, sistem destek uzmanlığı yaptıktan sonra, IT manager, IT koordinator ve son 3 yılda da kurumsal firmalara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmaktadır Yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibidir.


9 uluslararası sınavda alınmış Microsoft sistem mühendisliği güvenlik sertifikasıyla birlikte, EC Council' den eğitim alarak CEH v9 sertifikasını almıştır. MCSE, CEH ve bilgi güvenliği başlıklarında bireysel ve kurumsal eğitimler ve seminerler vermektedir.


ISO27001:2013 BGYS konusunda baş denetçilik, eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca Bilirkişilik ve Kamulaştırma Bilirkişilik yetkilendirme belgesi sahibidir. Hukuk firmaları ile beraber KVKK teknik uyum danışmanlığı yapmaktadır.


Ayrıca İzmir ve Ege Bölgesinde "Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik" ve "Kişisel Bilgi Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile ücretsiz seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. 16 ay gibi bir sürede 60 civarı etkinliğe çıkmıştır.


Detaylar için: http://www.cagripolat.com