Toplu Mail Hizmeti

Neden bizi tercih etmelisiniz?

1- Hedef kitleye yönelik maillerin seçimi

- 54 farklı ülke ve 117 farklı sektör seçeneğiyle geniş mail portfoyü
- Türkiye'deki eğitim kurumları, gıda, yapı, sağlık, bilişim sektörlerinden ve bu sektörlerdeki kurumlardan seçebileceğiniz yüzbinlerce mail adresine gönderim seçeneği
- Dilerseniz sizin kendi mail listenize daha uygun fiyatlarla gönderme seçeneği


2- Raporlama seçeneği

- Mail gönderim/kullanıcılara iletilen mail oranı görüntüleme
- Spam kutularına düşen tahmini mail sayısı 
- Hedef siteye kazandırılan ziyaretçi sayısını görüntüleme


3- Özgün tasarım 

- Mailing kurumsal kimliğinizi baştan yaratılması
- Şirketinize, markanıza, ürününüze özel çalışma


4- Bütün sağlayıcılarda görüntülenme

- Mailling hizmetiyle gönerilen e-postalar kullanıcılar tarafından Outlook Express/2000/2003/2007, Thunderbird, Lotus gibi programlar  tarafından veya web bazlı GMail, Yahoo!, Hotmail gibi servislerden kontrol edilebilir. Gönderilecek postaların bu sistemlerin hepsinde test edilmesi sonucu %100'e yakın başarım oranıyla görüntülenmesi sağanır.


Toplu mail hizmeti ile SPAM'ın farkı

- Gönderilen her toplu mail hizmeti hedef kitleye göre özelleştirildiği için, yani her maili herkese atmadığı için SPAM niteliği taşımaz. Gönderdiğimiz postalar, gönderilen kullanıcıların meslekleriyle ya da ilgi alanlarıyla alakalı olduğundan dolayı bu hizmet tamamen bir reklam hizmetidir.
- Era Sistem tarafındansa gönderilen her toplu mailin, mail listesinin dışına çıkmak isteyen kullanıcılar için "abonelik iptali" seçeneği içerir. Bu sayede bir daha email almak istemeyen alıcılar kendi maillerini sistemden silebilirler.
- Era Sistem tarafından gönderilen hiçbir mail, TC yasarlarına aykırı, yasadışı, pornografik, kişilerin ya da kurumların itibarını zedeleyecek içerik içermez.
- Maillerimiz gönderilmeden önce 8 farklı antivirüs tarafından taranıp, güvenlik kontrolünden geçirirler
Kafanıza Takılanı Hemen Sorun