Web Çözümleri

1990'lı yıllarda internet üzerinde web sayfası bulunan şirketlerin sayısı oldukça azdı. İnterneti sadece holdingler ve uluslararası şirketler kullanıyordu. Türkiye'de 30 milyon internet kullanıcısına ulaştığımız 2000'li yılların başında ise, şirketinizin kurumsal kimliğini tamamlayan bir web alanı olması hem yasalarca zorunlu hale geldi, hem de gereklilik hali aldı. Bu hızlı değişimi kontrol edebilen firmalar bugün güçlenirken, yeni çağa ayak uyduramayan firmalar yok olmaya yüz tuttu.

Bundan beş sene önce "Gelecek interneti sanal market olarak kullanacak firmaların elinde olacak" olarak öngörülen internet pazarlamasının önemi günden güne kendisini daha çok kabul ettirdi. Artık dünyanın en iyi büyük şirketleri gıda, hizmet ya da tarım sektörü firmaları değil, bilgisayar ve interneti hayatımıza daha iyi yerleştiren Google, Microsoft, IBM, Oracle, Facebook firmaları oldu. Yeni dünyaya ayak uydurmak için size de internette yerinizi almanızı tavsiye ediyoruz.

E-ticaret sistemi

Ürününüzü ya da hizmetinizi internet üzerinden pazarlamayı düşünen firmalar için sunduğumuz e-ticaret sistemi kurulumu ve desteği hizmetidir. Ürünlerinizi daha aktif şekilde pazarlamak için internet üzerinden satış yapmanın önemi son yıllarda daha çok anlaşıldı. Dünya çapında Amazon, E-Bay, Groupon; Türkiye'de Hepsiburada, Sahibinden, Gitti Gidiyor, Yemek Sepeti şirketleri sadece internet üzerinden hizmet verip, değerleri bugün milyon dolarlarla ölçülmektedir. Artarak büyüyen internet satış piyasası, internet kullanıcılarının kredi kartı kullanımı, teslim şartları gibi formaliteleri aşmaları sayesinde bugün dünyada toplam 50 milyar doları aşan bir pazar yarattı. Bu pazarda şirketinizin konumunu Era Sistem ile belirlemek ve yeni çağa ayak bastığımız bu yıllarda, geleceğe yönelik pozisyon almanızı sağlamak, firmanız açısından en doğru karar olacaktır.

E-ticaret sistemleri ile ilgili bilgi almak için info@erasistem.net mail adresine mail atınız ya da iletişim bölümünden bize ulaşın.

Kurumsal web sayfası tasarımı

Şirketinizin internet üzerinde yansıması olan web sayfası doğal bir gerekliliktir. Bunun yanı sıra Türkiye Cumhuriyeti yasaları tarafından "zorunlu olarak oluşturulması gereken" bir niteliğe dönüşmüştür. Artık internet kullanıcıları, seçecekleri tesisat şirketinden, sinema salonları, otellerden, restorantlara her şeyi internet üzerinden araştırıp, belirleyip, uygular oldular. Bu nedenle internet üzerinden kendi ürününü ya da hizmetini potansiyel müşterilerine gösterebilen firmalar daha karlı çıkıyorlar. Çünkü internet sitesini bir zorunluluktan öte müşteri potansiteli edinmede bir araç olarak görüyorlar. Size de Era Sistem ayrıcalığıyla bir web kurumsal kimlik oluşturalım, sizleri internetin potansiyeli ve nimetleriyle tanıştıralım.

Not:Fiyatlara KDV dahil değildir.

Hızlı referanslar

- http://www.kar-demir.com.tr
- http://www.kareltel.com.tr
- http://www.ilaryagida.com
- http://www.meillerdogus.com
- http://www.camlicareklam.com.tr
- http://www.beyboran.com.tr 

Kafanıza Takılanı Hemen Sorun